Shopier'de satış yapan "Shiny Force" güvenilir midir?

talp12

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Shiny Force diye satıcı var. İnternetten sipariş edeceğim ama güvenemiyorum. Shopier uzerinden satıyor. Shiny Force guvenılır mıdır? Esofman bakıyorum o yuzden.

Merhaba. Shiny Force diye satıcı var. İnternetten sipariş edeceğim ama güvenemiyorum. Shopier uzerinden satıyor. Shiny Force guvenılır mıdır? Esofman bakıyorum o yuzden.

Hocam en az 3-4 Bin liralık alışveriş yaptım. Güvenilir sahibini tanıyorum organize ile falan takılıyor. Merak etme direkt al düşünmeden.

Organize ile falan takılıyor ne dostum, millet ürünlerini alamıyor?

Piyasada ki her satıcıyı incelersen incele illa böyle sıkıntılı satışları bulunuyor zaten. Her yeni çıkan droptan istediğim ürünü alıyorum şakasız söylüyorum bir kere bile aksama yaşamadım.

Öyle monotonluk yapıp takıldığı kişiler beni ilgilendirmez demeyin, adamların belli bir standartı var kimseyi dolandıracak değiller ya. Tekrardan söylüyorum güvenebilirsin.

@Chavos ben siparis verdim ama 2 haftayi geçti kargoya verilmedi mesaj atiyorum 5 gündür cevap veren yok nerden ulasicam ne zaman verilcek hiçbise bilmiyorum taniyosan sahibini dediğin gibi benim için ulasirmisin

Yeni konular

Geri
Yukarı