Shopping Fest Starcity’de Start Aldı

'Konu Dışı' bölümünde Recep Baltaş tarafından 18 Mart 2011 tarihinde başlatılan konu.

Etiketler:
 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.928
  Beğenileri:
  42.562
  Yer:
  İstanbul
  İstanbul genelinde heyecanla beklenen ilk alışveriş festivali Shopping Fest, Starcity’de start alıyor. AMPD Başkanı Mehmet Nane’nin canlı yayında Starcity’de başlatacağı festival kapsamında İstanbul’un her yerinde birbirinden özel kampanyalar, şenlikler, özel indirimler uygulanacak. Starcity de Shopping Fest kapsamında “40 gün 40 gece alış verişe Starcity’den 40 kupon” konsepti altında çok özel kampanyalar ve hediyeler hazırladı.


  Tüm İstanbul’u saran ilk alış veriş festivali “İstanbul Shopping Fest”, İstanbul’un parlayan yıldızı Starcity Outlet’te start aldı. AMPD Başkanı ve Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane’nin canlı yayında yaptığı açılış ile başlayan İstanbul Shopping Fest ile perakende sektörünün geleceğe yolculuğu başlıyor.

  İstanbul Shopping Fest’e destek veren Starcity, bu kapsamda zaten uyguladığı özel indirimlerle yetinmedi ve 50.000 eve festival kapsamında içinde Starcity mağazalarında kullanılmak üzere özel indirim kuponları, bedava sinema biletleri olan hediye paketleri dağıttı. “40 gün 40 gece alış verişe Starcity’den 40 kupon” temasıyla 50 TL ve üzerinde alış veriş yapan ilk 1000 ziyaretçiye sinema bileti hediye edecek olan Starcity, her hafta gerçekleştirdiği mini konserlerine bu özel hafta süresince daha yoğunlaştırdı.

  Starcity’de her 40 TL tutarındaki alışveriş için 20 araçlık ISF çekilişinde bir çekiliş hakkı verilecek olan kampanya süresince Starcity’yi ziyaret edenler sürpriz kampanya, hediye ve indirimlerden de anında yararlanabilecekler. Haftanın ilk promosyon standını Philips açıyor…
   

Sayfayı Paylaş