Shorts videosu nasıl hazırlanır?

qRowLing

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu videoda örnek mesela bunun gibi bir video nasıl yapabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayar'da CapCut üzerinden yapacağım daha önce YouTube kanalımda sadece basit videolara eski Memes'leri eklemiştim intro outro vs. eklemiştim ancak böyle bir edit yapmadım.

1080X1920 bir çözünürlükte proje başlatın üstüne video ekleyip edit yapın kısaca. Çözünürlük önemli 1080 1920 olmalı.

Bu tur videolari Capcut ile yapman zor olmayacaktir. Isi profesyonellestirip Premiere Pro veya After Effects ile yaparsan uzun surer ama çok daha iyi olur.

1080x1920 bir çözünürlükte proje başlatın üstüne video ekleyip edit yapın kısaca. Çözünürlük önemli 1080 1920 olmalı.

Monitörüm 1440x900 video formatını ona göre ayarlasam sıkıntı çıkar mı?

Bu tur videolari CapCut ile yapman zor olmayacaktir. Isi profesyonellestirip Premiere pri veya After Effects ile yaparsan uzun surer ama vok daha iyi olur.

Teşekkür ederim.

Arkadaşlar şu videoda örnek mesela bunun gibi bir video nasıl yapabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayar'da CapCut üzerinden yapacağım daha önce YouTube kanalımda sadece basit videolara eski Memes'leri eklemiştim intro outro vs. eklemiştim ancak böyle bir edit yapmadım.
Capcutun efektleri bu kadar kaliteli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı