Shot On Yazısını Kaldırma

kad

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar iyi akşamlar.

Mi 9T telefonumu yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Çektiğim tüm fotoğraflarda "SHOT ON MI 9T" etiketi var ayarı etkinleştirdiğim için. Yaklaşık 3000 fotoğrafım var. Bu etiketi dilersem telefonunun fotoğraf düzenleme uygulamasından kaldırıp ekleyebiliyorum. Fakat acaba bunu harici ortamda nasıl yapabilirim?

Fotoğraflarımı şu anda Google Fotoğraflar'a yüklüyorum ve diyelimki bundan sonra Xiaomi cihaz kullanmayacağım. Bu Shot On etiketini halihazırda çekilmiş bir fotoğraftan sonradan kaldırma imkanımız var mı? (Çünkü fotoğrafların saf haline ulaşmak isteyebilirim.) Eğer yoksa şu an Xiaomi kullanıyorken tüm fotoğraflardan bu etiketi topluca kaldırabilmemin bir yolu var mı?

Biraz gereksiz uzun oldu fakat cevaplarınızı bekliyorum.. :)

selamlar iyi akşamlar.

mi 9T telefonumu yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Çektiğim tüm fotoğraflarda "shot on mı 9t" etiketi var ayarı etkinleştirdiğim için. Yaklaşık 3000 fotoğrafım var. Bu etiketi dilersem telefonunun fotoğraf düzenleme uygulamasından kaldırıp ekleyebiliyorum. Fakat acaba bunu harici ortamda nasıl yapabilirim?

Fotoğraflarımı şu anda Google fotoğraflar'a yüklüyorum ve diyelimki bundan sonra Xiaomi cihaz kullanmayacağım. bu shot on etiketini halihazırda çekilmiş bir fotoğraftan sonradan kaldırma imkanımız var mı? (çünkü fotoğrafların saf haline ulaşmak isteyebilirim.) Eğer yoksa şu an Xiaomi kullanıyorken tüm fotoğraflardan bu etiketi topluca kaldırabilmemin bir yolu var mı?

Biraz gereksiz uzun oldu fakat cevaplarınızı bekliyorum. :)

Topluca kaldırabilmenin yöntemi yok diye biliyorum.

Filigranı kaldırırsan bundan sonra çektiğin fotoğraflarda "shot on" yazısı gözükmez.

Maalesef önceden çektiklerinde bu geçerli değil.

Peki eğer orijinal fotoğraf dosyasını harici bir ortama yedekleyip bir süre sonra tekrar Xiaomi bir telefona aktarıp düzenleme kısmından filigranı kaldırmam mümkün olur mu acaba? Şu an için denedim ve oluyor.

Geri
Yukarı