Shounen anime önerisi

Ona başlamışım 5.bölümde küfür ederek bırakmıştım.
Very big mistake. Devam et ona zaten arcları kısa. Yorknew City arc'ı piyasada shounenim diye gezen çoğu seriyi gömer. Ana karakterin uyuzluğu dışında on numara animedir o.

Hxhden başka; Jojo'yu şiddetle öneririm. 90larda yapılan 2-3 jojo var onları es geç 2012den başla. Güç fantazin varsa Dragon Ball'dan iyisini bulamazsın özellikle ilk seri çok güzeldir. Dragon Ball Z'yi ise Kai olarak izle normal Z işkence olur. İlk sezonun Cgi şeklinde vasat animasyonları olmasına sabredersen Kingdom çok iyidir. Togashinin HxHden önceki baş yapıtı Yu Yu Hakusho var ona da bakabilirsin.

Çizimleri güzel olsa izlerdim. Bu arrada mesajı düzenleyip randomu silin ban yersiniz.

Yalnız animeden animeye değişir o çizim muhabbeti. Siz hangisini diyorsunuz?

İsmini hatırlamıyorum ama tarz olarak 90'lar animelerini sevmiyorum herhalde.
90lar animeleri arasında Trigun, Cowboy Bebop, Sailor Moon gibi efsaneler var. Sizin izlediğiniz muhtemelen farklı bir şeydi. Sailor Moonu ayırıyorum ama diğer ikisini gözüm kapalı öneririm. Modern ama cgi çizimli bir anime yerine 90larda yapılmış serileri tercih ederim şahsen. Berserk seven biri olarak 2016-17 animesine 10 dk dayanamamıştım misal. Eski serileri online izlemek yerine mümkünse 1440x1080 halinde çekip izleyin cidden fark ediyor.

Geri
Yukarı