Show or Hide Updates nasıl kullanılır?

Yer
İstanbul/Ataşehir
Windows Update'in indirmek istediği AMD Display adı altında bir sürücü var.
Bu tip indirmeleri engellemek için bu programa başvurmak gerekiyormuş. Bu nasıl kullanılıyor acaba? Etkili olur mu? Bunun dışında bu tip sürücü indirmelerini engellemenin başka bir yolu yok mudur?

@Yener K. hocam sizin bir bilginiz var mıdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben bu videodaki yöntemi uyguladım.
Fakat yine o güncelleme orada belirmişti.
Güncelleştirme duraklatma tarihim yarın bitiyor.
Bu gece 23:59'dan hemen sonra oraya girip tekrar 7 gün duraklata basarak 1 aya kadar duraklatabilirim değil mi? Yoksa başka bir yöntemi var mıdır?
Bu AMD Display güncellemesini @Eren AYTEKİN hocamda indirmiş. Bilemedim, bir sorunla karşılaşırım diye yüklemekten korktum açıkçası.

Hocam ben bu videodaki yöntemi uyguladım.
Fakat yine o güncelleme orada belirmişti.
Güncelleştirme duraklatma tarihim yarın bitiyor.
Bu gece 23:59'dan hemen sonra oraya girip tekrar 7 gün duraklata basarak 1 aya kadar duraklatabilirim değil mi? Yoksa başka bir yöntemi var mıdır?
Bu AMD Display güncellemesini @Eren AYTEKİN hocamda indirmiş. Bilemedim, bir sorunla karşılaşırım diye yüklemekten korktum açıkçası.
Hocam hizmetlerden Windows update kapatın.

Hocam hizmetlerden Windows Update kapatın.

Hocam hizmetlerden durdurunca tekrar çalışıyor diye biliyorum.
Peki şu belirttiğim şekilde yapsam olur mu?

Güncelleştirmeleri duraklatma 15.4.2021 tarihinde bitiyor. Yani yarın.
Bu gece 23:59'dan hemen sonra oraya girip tekrar 7 gün duraklata basarak 1 aya kadar duraklatabilir miyim? Böyle bir seçenek var mıdır? Yani belirttiği tarih gelmiş oluyor, duraklatabiliyor olmalıyım ama bilemedim. Tekar duraklatabilmem için güncelleme mi indirmem gerekli acaba hocam?

Hocam hizmetlerden durdurunca tekrar çalışıyor diye biliyorum.
Peki şu belirttiğim şekilde yapsam olur mu?

Güncelleştirmeleri duraklatma 15.4.2021 tarihinde bitiyor. Yani yarın.
Bu gece 23:59'dan hemen sonra oraya girip tekrar 7 gün duraklata basarak 1 aya kadar duraklatabilir miyim? Böyle bir seçenek var mıdır? Yani belirttiği tarih gelmiş oluyor, duraklatabiliyor olmalıyım ama bilemedim. Tekar duraklatabilmem için güncelleme mi indirmem gerekli acaba hocam?
Bir komutla galiba sınırsız kapatılabiliyor.

Peki sizde aynı indirmeyi yaptınız. Herhangi bir sorun oldu mu? Daha sonrasında ne yaptınız?
Ayrıca sizde AMD sistem kullanıyorsunuz sanırım değil mi hocam?
Ona göre olmazsa bende indireceğim artık veya bu Show Or HID'e updates yazılımıyla bu güncellemeyi gizleyeceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı