Siber güvenlik alanından 2. dönem yazılıma geçilir mi?

SamsunlUBarıŞ

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben meslek lisesinde 2. sınıf öğrencisiyim ve 1. sınıfta dal seçmedik normal bilişim teknolojileri görüyorduk programlama tasarım vs, daha çok temel şeyler, 2. sınıfta ise dal seçimi oldu ve ben siber güvenliği seçtim sınıf ortamı ve dalı göz önünde bulundurarak yazılım alanına geçmek istedim ve 2. dönemde dalımı siber güvenlikten yazılıma geçeceğim sizce geçmeli miyim? 2 haftalık tatilde çalışsam bir fayda eder mi? Teşekkürler, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası siber güvenlik öğrensen daha yararlı olabilir. Yani bizim okulumuzda da Web tasarım ve yazılım vardı ve Ağ sistemleri tarzında adını şuan hatırlamıyorum öyle bir dal vardı. Web tasarım ve yazılıma gittik. Yani öğrenilen çoğu şey lisede giriş seviyesi olduğu için bunu ufak bir araştırmayla kendin dahi öğrenebilirsin. Fikrimce siber güvenlikten devam etmen ama tercihler farklıdır.

Açıkçası siber güvenlik öğrensen daha yararlı olabilir. Yani bizim okulumuzda da web tasarım ve yazılım vardı ve ağ sistemleri tarzında adını şu an hatırlamıyorum öyle bir dal vardı. Web tasarım ve yazılıma gittik. Yani öğrenilen çoğu şey lisede giriş seviyesi olduğu için bunu ufak bir araştırmayla kendin dahi öğrenebilirsin. Fikrimce siber güvenlikten devam etmen ama tercihler farklıdır.

Kanka 3. sınıfta oyun programlama web tasarımı gibi iyi şeyler öğretiyorlar şu an 2. sınıfım ve siber güvenlik değil de internet yaani ağ işliyoruz 11 de siber güvenlik işleyeceğiz.

Açıkçası siber güvenlik öğrensen daha yararlı olabilir. Yani bizim okulumuzda da web tasarım ve yazılım vardı ve ağ sistemleri tarzında adını şu an hatırlamıyorum öyle bir dal vardı. Web tasarım ve yazılıma gittik. Yani öğrenilen çoğu şey lisede giriş seviyesi olduğu için bunu ufak bir araştırmayla kendin dahi öğrenebilirsin. Fikrimce siber güvenlikten devam etmen ama tercihler farklıdır.

Bir de şu an okuduğum sınıf ortamı kötü tüm otistikler gelmiş değişik değişik insanlar yazılımda onlar arkadaşlarım var geçen seneden onlar iyi insanlar bir de o yüzden geçmek istiyorum yazılımda iyi zaten öyle yaani.

Son düzenleme:
Kanka 3. sınıfta oyun programlama web tasarımı gibi iyi şeyler öğretiyorlar şu an 2. sınıfım ve siber güvenlik değil de internet yaani ağ işliyoruz 11 de siber güvenlik işleyeceğiz.

Bir de şu an okuduğum sınıf ortamı kötü tüm otistikler gelmiş değişik değişik insanlar yazılımda onlar arkadaşlarım var geçen seneden onlar iyi insanlar bir de o yüzden geçmek istiyorum yazılımda iyi zaten öyle yaani.
Açıkçası ağ derslerini hiç sevmiyorum ilgi alanım değil ve çoğu konu sözel değiştirebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı