Mahallemizdeki bilgisayarcı Vurgun Yapıp Kaçtı!

at4k4n.exe

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Geçen senelerde bir bilgisayarcı açıldı. Adamın adı Cengiz. Neyse, bu adamın bayağı müşterisi vardı. Ben de bir sorun olduğunda ona gidiyordum. Bu adama bilgisayarı emanet etmiştim Frisby 950W PSU montajı için, gece bütün bilgisayarları toplayıp kaçmış. Ne yapmalıyım?
Konu Mizah ve Eğlence kategorisinde açılmıştır. Gerçek değildir!

Son düzenleme:
Geçen senelerde bir bilgisayarcı açıldı. Adamın adı cengiz. Neyse, bu adamın bayağı müşterisi vardı. Ben de bir sorun olduğunda ona gidiyordum. Bu adama bilgisayarı emanet etmiştim Frisby 950W PSU montajı için, gece bütün bilgisayarları toplayıp kaçmış. Ne yapmalıyım?
Suç duyurusunda bulun. O C4 adamın evinde patlar umarım geçmiş olsun.

Geçen senelerde bir bilgisayarcı açıldı. Adamın adı Cengiz. Neyse, bu adamın bayağı müşterisi vardı. Ben de bir sorun olduğunda ona gidiyordum. Bu adama bilgisayarı emanet etmiştim Frisby 950W PSU montajı için, gece bütün bilgisayarları toplayıp kaçmış. Ne yapmalıyım?
950W çaldıysa sıkıntı. Eline 950W elektrik çarpsın da görsün

Bak şimdi

Yaşadığın yerdeki savcılığa git bu kişi hakkında suç duyrusunda bulun devletimiz üst düzey adaleti sayesinde o bilgisayarcıya gerekeni yapacak.

Bak şimdi

Yaşadığın yerdeki savcılığa git bu kişi hakkında suç duyrusunda bulun devletimiz üst düzey adaleti sayesinde o bilgisayarcıya gerekeni yapacak.
Denedim de Sur*yeli olmadığım için hiçbir işlem yapmadılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı