Siber saldırı bad nedir?

TürkPcPro

Kilopat
napıyo bu.png

Siber saldırı internet ile alakalı olduğu için bu kategoride konu açtım. Arkadaşlar ekranın ortasında görüyorsunuz. Mavi şeyler var dört bir yana dağılıyor bu adam napıyor tüm dünyaya falan mı saldırıyor. Ayrıca sanırım bad saldırısı yapıyor dünyada çoğu ülkeye baktım bundan başka bu tür saldırı yapan kimse yok beni aydınlatır mısınız? Hatta isterseniz sizde bakın haritadan. HARİTA | Kaspersky Cyberthreat gerçek zamanlı harita

Son düzenleyen: Moderatör:
Usta adam portal açmış ellemeyin. Şaka bir yana bu işlerden anlamam ama altta yazan şeyler her neyse (sanırım siber saldırı türü) en az yapılanı bu adam yapmış. Işıklar içeri giriyor gibi de duruyor belki de tüm dünya ona saldırıyordur bilemedim ama yine de helal olsun emmi oğlu...

Usta adam portal açmış ellemeyin. Şaka bir yana bu işlerden anlamam ama altta yazan şeyler her neyse (sanırım siber saldırı türü) en az yapılanı bu adam yapmış. Işıklar içeri giriyor gibi de duruyor belki de tüm dünya ona saldırıyordur bilemedim ama yine de helal olsun emmi oğlu...

Evet ışıklar ona doğru gidiyor gibi daha çok.

O değil de madakaskarda PC ve internetin olduğunu duydum bir şok geçirdim atlatamadan bunlardan birisinin siber saldırı yaptığını duyuyorum oda ayrı bir şok.
Madagaskar, Afrika'nın sağında değil mi? Adam denizin ortasında, gemide yapıyor şovunu :D

Botnet saldırısıymış da niye bu kadar az yapılıyor bu saldırı ve de neden öyle çizgiler var dünyanın her yerine saldırır ya da saldırı alır gibi onu anlamadım.

Geri
Yukarı