Siber zorbalık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yatoh'un dediği gibi hesabını gizle ve onu engelle. Discord hesabını değiştir ordanda rahatsız ediyorsa. WhatsApp içinde en kötü numaranı değiştirirsin kafan rahat eder. Yaşın küçükse seni korkutarak hesabını almaya çalışıyordur takma kafana.

Onu engelle. Bildirimleri kapat. Kafan rahat olsun. Eğer mesajlarını okumazsan bir süre sonra seni bırakır.
Zaten Whatsapp için yeni numara alması lazım.

Büyük ihtimallen öyle. Şimdilik spam mesajlarına son verdi. Hayatta ne kadar kötülük yapan insanlar varmış. Onları gördüm. Hayatta hep iyi şeyler yaşanıyor kelimesi ne kadar yalanmış meğer. İnşallah bu dolandırıcı, hırsızların sonu gelir. Kimse kimseyi dolandırmayı keser. Diğeri hırsızlık yapmayı. Sevgili dostlar bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Allah'ta inşallah size yardım eder. İyi geceler, iyi uykular dilerim.

Açıp açıp yazıyor derken? Listende olmadığı halde nasıl iletişime geçiyor?
Discord yüzünden. Benim olduğum sunuculara giriyor. Ordan, özel açıldığı için mesaj atıyor. Ama şimdilik durdu.

Discord yüzünden. Benim olduğum sunuculara giriyor. Ordan, özel açıldığı için mesaj atıyor. Ama şimdilik durdu.

Eğer sizi ciddi anlamda tehdit ediyorsa ailenize anlatın durumu. Böyle şeyleri gizlememen gerekli. İlk önce polise şikâyette bulunacağını söyleyip gözünü korkutmaya çalış, baktın rahat durmuyor ailene anlat. Korkmanızı gerektiren bir durum yok burada. Aileniz bunun için var.

Tamam. Teşekkürler yardımın için. Ben yeterince yardım aldım sizin sayenizde. Siz olmasaydınız kim bilir ne yapacaktım. Teşekkürler Technopat ailesi. Konu kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…