Siberpazar güvenilir mi?

Krmdmrz

Hectopat
Selam,

Siberpazar sitesinde Game Pass fiyatları normal değil :D

Dolandırılsak da insanı çok üzecek rakamlar değil ama tam olarak ne işlem yaptıklarını anlamadım.

Adamlar sınırsız paket bile koymuş :D

Daha önce alan kullanan varsa veya fikri olan varsa deneyelim.

Merhaba, ürünleri toplu olarak yurt dışı kaynaklardan temin etmekteyiz. Satın alım sonrası birkaç işlemden sonra hesabınız Ultimate olacaktır. (bu işlemleri anlattığımız videomuzu da ürünle birlikte teslim ediyoruz) güven konusunda bu kadar tereddüt yaşanmasını anlayabiliyorum. Ben de Online alışveriş yaparken "güvenilir mi acaba?" diye sorguluyorum çoğu zaman ama bu tereddütü yaşayan müşterilerimizin tamamı sonradan memnun kalıyorlar.

Eğer üründe bizden kaynaklı herhangi bir aksilik olursa koşulsuz şartsız iade almaktayız. Ürün vadedilen şekilde değilse veya açıklamasına uygun şekilde çalışmazsa yine koşulsuz şartsız iade almaktayız.

Ürünün çalışma mantığına gelecek olursak:
Size, bize ait olan Microsoft Store hesabına otomatik olarak giriş yapmanızı sağlayacak bir kod veriyoruz. Bununla bizim Store hesabımıza giriş yaptıktan sonra KENDİNİZE AİT olan Xbox hesabınız Ultimate pakete yükseltilecektir. Bu şekilde çalışıyor. Ek olarak herhangi bir "dolandırıcılık" durumunda zaten PayTR bizim ödeme alışımızı keser, üründen kazanılan parayı da bize aktarmaz.

Başka merak ettiğiniz bir şey varsa seve seve yardımcı olurum.

Merhaba, ürünü dün satın aldım.
Başta şüphelerim vardı ve internette herhangi bir bilgi bulamadım Siberpazar hakkında.
Ancak dün cesaret edip kazıklanırsam da 150 TL kazıklanayım diyip satın aldım.
Dünden bu yana hesabım ultimate ve sınırsız şekilde Xbox Game Pass Pc üyeliğine sahibim.
İleriki dönemde ne olur bilmiyorum ama güvenebilirsiniz Siberpazara.

12+1 Aylık Game Pass aldım Eylül'den beri sorunsuz şekilde kullanıyorum 1 kere bile hata vermedi daha, sağolsunlar canlı destek bağlanıp kuruluma kadar kendileri yaptı ben yapamayınca. Özetle gayet ilgili ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyorlar. Güvenilirler.

Bu sene şubat ayında 1 senelik game pass satın aldım sorunsuz kullanmaya devam ediyorum. Ben de güvenmemiştim ama fiyatı 65-70 civarı bişeydi denemeye değer diyip almıştım f/p açısından iyi gayet.

Merhaba, ürünü dün satın aldım.
Başta şüphelerim vardı ve internette herhangi bir bilgi bulamadım Siberpazar hakkında.
Ancak dün cesaret edip kazıklanırsam da 150 TL kazıklanayım diyip satın aldım.
Dünden bu yana hesabım ultimate ve sınırsız şekilde Xbox Game Pass Pc üyeliğine sahibim.
İleriki dönemde ne olur bilmiyorum ama güvenebilirsiniz Siberpazara.
Bir sıkıntı yaşadınız mı? Siberpazardan aldığınız gamepass üyeliğinde

Bir sıkıntı yaşadınız mı? Siberpazardan aldığınız gamepass üyeliğinde
Evet satın aldıktan 2 hafta sonra bir problem yaşadım ama sağolsunlar canlı destekten İlhan Bey aynı gün içerisinde problemi çözdü, canlı destek kısmında inanılmaz iyiler şüpheniz olmasın.
Yıllık üyelik almıştım 2 ay oluyor neredeyse ve çoktan parasını amorti etti zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı