Sıcak tutacak mont hangi materyalden yapılıyor?

Termal içlik al, iç çamaşır yerine giyilir, motosiklet kullananlar, bisikletçiler (ben) ve kışın soğukta spor yapanlar giyer.
İki özelliği vardır. İncecik olmasına karşın yün içlik gibi sıcak tutar ve kaşındırmaz. İkincisi de terlediğinde teri dışarı atar, kuru kalır, üşütmez.

Birçok marka var ama ben yıllardır Thermoform kullanırım:
%100 sentetik olanları seç, pamuk katkılı ucuzlar terletir.

İçlik üzerine artık eşofman bile giysen fazla üşümezsin.

Çok sağ olun.

Termal içlik al, iç çamaşır yerine giyilir, motosiklet kullananlar, bisikletçiler (ben) ve kışın soğukta spor yapanlar giyer.
İki özelliği vardır. İncecik olmasına karşın yün içlik gibi sıcak tutar ve kaşındırmaz. İkincisi de terlediğinde teri dışarı atar, kuru kalır, üşütmez.

Birçok marka var ama ben yıllardır thermoform kullanırım:
%100 sentetik olanları seç, pamuk katkılı ucuzlar terletir.

İçlik üzerine artık eşofman bile giysen fazla üşümezsin.

500TL Trendyol hediye çeki var da Trendyol linki atabilir misin kaliteli bir şey 250-300TL civarı alt üst.

500TL Trendyol hediye çeki var da Trendyol linki atabilir misin kaliteli bir şey 250-300TL civarı alt üst.
Markasını yazmışım, Trendyol'da ya da başka yerde Thermoform diye aratıp bakacaksın:
Yorum sayısına göre ve %100 sentetik olmasına göre seçip, istediğin gibisini al.

Markasını yazmışım, Trendyol'da ya da başka yerde thermoform diye aratıp bakacaksın:
Yorum sayısına göre ve %100 sentetik olmasına göre seçip, istediğin gibisini al.

Trendyol'dan bana bulma şansınız var mı normalde m beden giyiyorum.

Geri
Yukarı