Sierra GTS 250 Ekran Kartı 3MB Görünme Sorunu

Daha fazla  
Merhabalar, sorunum şu: MacOS Sierra Sanal Sistem İmajı adlı konudan imajı indirdim USB'ye yazdım ve kurulumu başarıyla gerçekleştirdim ama;
1-a) USB içindeki clover EFI'yi yükledigimde boot ekranı gri bir ekran geliyor boot seçimi gelmiyor. Maintance bolumunden USB içindeki boottan acıyorum bunu düzeltme yolu yok mudur?
1-b) Yeniden format atıp multibeast ile bootu yükledim yine aynısını verdi. (İnternetten son sürümünü multibeast 9.0.1 de denedim.)
2)Ses kartım realtek alc889 ve multibeastta yüklenmiyor.
3)Ne yaptıysam 2 gecedir 20 kere format attım nvidia driverini yükleyemedim. Sistem bilgilerinde hep 3 MB gözüküyor. Ekran kartım NVİDİA GTS 250.
Nvidia Web Driverin son sürümünü yükledim program sağ üstte açık gözüküyor ama sistem bilgilerinde 3MB gözüküyor.
4)Nvidia_disable 1 parametresini boottan sildigimde sistem acılmıyor nanoseconds yazıyor ve res atıyor.

Bu sorunlarn çözümünü bilen birisi yardımcı olabilir mi? Artık kafayı yemek üzereyim bir türlü çözemedim 20 den fazla format attım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı