Sıfır alabilen tıraş makinesi önerisi

ErayDq

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, yüz ve vücut için sıfır kesen tıraş makinesi arıyorum. 1000 TL'ye kadar önerilerinizi bekliyorum. Philips MG3710/15'e sahibim fakat sıfır sinek kaydı almıyor. Philips oneblade sinek kaydı alıyor deniliyor. Eğer doğruysa linkini atabilir misiniz? Farklı serileri var, yanlış olanını almayayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfıra çok yakın hocam, zaten jilet ile aynı seviyede bir makine bulmak zor makinelerin amacı bellidir. Yorumlarada bakabilirsiniz.
Siz aktif olarak kullanıyor musunuz? Sanırım bu fiyatlara en sıfıra yakın kesen bu, başka bakmaya gerek yok gibi. Fakat sarj biraz problemliymiş. Ne kadar sürede sarjı doluyor ve bitiyor? Bir de sakal dışı, vücut için için hiç kullandınız mı? Mesela bacak kıllarını sorunsuz alabiliyor mu?

Siz aktif olarak kullanıyor musunuz? Sanırım bu fiyatlara en sıfıra yakın kesen bu, başka bakmaya gerek yok gibi. Fakat sarj biraz problemliymiş. Ne kadar sürede sarjı doluyor ve bitiyor? Bir de sakal dışı, vücut için için hiç kullandınız mı? Mesela bacak kıllarını sorunsuz alabiliyor mu?
Hocam ben kendim kullanmadım, arkadaşım kullanıyordu, vücut kılları için sakaldaki gibi etkili değil onu biliyorum. Diğer konular hakkında bilgim yok.

Bütçem şu anlık artmaz malesef ama biraz bekleyip bunu alabilirim. Sıfır alıyor, değil mi?

Vücut için de uygun mu?
Evet berberlerde falanda gördüm sakal traşını bunla yapiyorlar.

Bütçem şu anlık artmaz malesef ama biraz bekleyip bunu alabilirim. Sıfır alıyor, değil mi?

Vücut için de uygun mu?
Şimdiye kadar neden atmamışım dediğim bir ürün? gelir gelmez sarja takıp denedim. kullanımı kolay ve sıfır alabiliyor . bütün vücudu tıraş etti ve hala şarjı bitmedi.

Diye yorum atanlarda olmuş yorumlarına bakarsanız anlarsınız :)

Yeni konular

Geri
Yukarı