Satıldı Sıfır AMD Wraith Prism RGB İşlemci Soğutucu Kutulu

Ali Rıza09

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Isparta
Ryzen 7 2700X'in kutusundan çıkmadır.

Harici bir tık daha performanslı kule tipi bir soğutucum olduğu için kullanılmadan satışa çıkarılmıştır.

Kendi kutusu ile yollanıcaktır.

Isparta içi elden teslim olur.
İletişim: [email protected]
Fiyat: 250
Fiyat sondur.

LETGO
20191004_174433.jpg

20191004_174624.jpg
20191004_175439.jpg
20191004_175457.jpg

20191004_175801.jpg

Son düzenleme:
Postu kirletmek gibi olmasın Ali abi de, 3600 alıcam demiştin neden 2700X aldın?

Postu kirletmek gibi olmasın Ali abi de, 3600 alıcam demiştin neden 2700X aldın?
1.333TL'ye denk geldi.😜
Tekli çekirdekte 3600'e göre %10 civarı geride, çoklu çekirdekte büyük olmasa da farkını koyuyor. Önbellek gerektiren işlerde yapmıyorum.
Bende dedim zaten harici bir soğutucum var içerisindeki Wraith Prism'ı satıp 3600 alcağım paraya göre daha ucuza getirtmek daha mantıklı olmaz mı diye pişman da olmadım zaten multi-tasking gerektiren işlemlerde yapıyordum iyi oldu bu.

Yine bu bölüme yorum yaptığım için saçma şekilde yazma cezası alacağım ama, ileride işlemci değiştirmek istediğinizde stok fanı size avantaj sağlamayacak mı diye hatırlatma yapmazsak da olmuyor işte, uyku mu uyumayalım ceza alacağız diye. Mutlaka düşünülmüştür ama düşünülmeme ihtimaline karşı da insani görev yahu bu.

Yine bu bölüme yorum yaptığım için saçma şekilde yazma cezası alacağım ama, ileride işlemci değiştirmek istediğinizde stok fanı size avantaj sağlamayacak mı diye hatırlatma yapmazsak da olmuyor işte, uyku mu uyumayalım ceza alacağız diye. Mutlaka düşünülmüştür ama düşünülmeme ihtimaline karşı da insani görev yahu bu.
Yazmayın ulan ceza, ben ikna oldum.

Bu arkadaşın ceza almasını istemem kesinlikle ortada yapılmaya çalışılan bir iyilik var. :)
Benim için herhangi bir avantajı olmucak en kötü ihtimal kullandığım kule tipi soğutucunun fanı bozulsa bile, yeni fan alıp yoluma devam ediceğim.
Zaten almadan önce dediğim gibi amacım Wraith Prism'i satıp, 3600'e göre daha ucuza getirmekti.
Hali hazırda şuanki soğutucum 3° fark koyuyor yükte, belki push-bull bile yapabilirim.
Düşünceniz için teşekkür ederim.

Anladım fakat, ileride işlemci değiştirme durumunda satacağınız kişi fan için sıkıntı çıkartabilir, yada fanı olmadığı için alıcı sayısı düşebilir, çünkü eski bir teknoloji olacak ve bu işlemci için fan almak onun kafasında extraya giriyor olacak gibi düşünülebilir. Sonuç olarak siz plan program yapmışsınız herkes için hayırlısı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı