Sürprizbozan Sıfır bir dizisi ve filminin bitişleri neden böyle oldu?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerserkSeverim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçenlerde sıfır bir dizisini bitirdim filmi de varmış onu da az önce bitirdim ama kendimi boşlukta hissediyorum şu an. İkisini de izlerken çok sinirlendiğim yerler oldu cidden. Normalde ön yargılıydım diziye başlamadan önce ama başladık işte bir hevesle. Hala kızgınım arkadaşlar dizide kim var kim yok öldü. Ee ne oldu şimdi kaç sezon izledik ne anlamı kaldı son kale onlar kalır dediğim Burak ve Cengo bile gitti. Savaş ve Cihat da gitti. Cio ve Özgürü saymıyorum onlar diziden çıkacağı için yapılmıştı. Cidden çok saçma geliyor kim var kim yok hepsini öldürdü senarist. Anafor Tümer Nesih Sero Cabbar Bilo Yıldırım Adnan Kenan Azad daha sayamadıklarım var. Tamam hikayenin devam etmesi için olur ama bütün ekip mahalle diyelim hatta öldü. Cidden izlerken aşırı sinirlendim son olarak filmi de izledim ve ekip tamamen bitti. Güzel diziydi güzel hikayeydi fakat ben bu yönünü hiç sevmedim. Siz ne düşünüyorsunuz?

@Acapella1 @emrebello

Geçenlerde benzer konu açmıştım 7.sezon gelir mi diye ona cevap vermiştiniz kimse cevap vermiyor diye sizi etiketledim ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
Aslında dizinin vermek istediği mesaj şu; "bu tarz illegal, pislik işlerle uğraşan insanlar (iyi ya da kötü olsun fark etmez) eninde sonunda yaptıkları bu kötü işlerle birlikte mezara girecek." olduğu için dizideki herkesin ölmesi şaşılacak bir durum değil benim gözümde.

Dizi bittikten sonra boşluğa düştüysen bir o kadar sıfır bir kadar iyi sokağın çocukları var ona da bakabilirsin. Kıyma'da var ama şahsen ben sokağın çocuklarını daha çok sevdim.

Arkadaşlar geçenlerde sıfır bir dizisini bitirdim filmi de varmış onu da az önce bitirdim ama kendimi boşlukta hissediyorum şu an. İkisini de izlerken çok sinirlendiğim yerler oldu cidden. Normalde ön yargılıydım diziye başlamadan önce ama başladık işte bir hevesle. Hala kızgınım arkadaşlar dizide kim var kim yok öldü. Ee ne oldu şimdi kaç sezon izledik ne anlamı kaldı son kale onlar kalır dediğim Burak ve cengo bile gitti. Savaş ve cihat da gitti. Cio ve özgürü saymıyorum onlar diziden çıkacağı için yapılmıştı. Cidden çok saçma geliyor kim var kim yok hepsini öldürdü senarist. Anafor tümer nesih sero cabbar bilo yıldırım adnan kenan azad daha sayamadıklarım var. Tamam hikayenin devam etmesi için olur ama bütün ekip mahalle diyelim hatta öldü. Cidden izlerken aşırı sinirlendim son olarak filmi de izledim ve ekip tamamen bitti. Güzel diziydi güzel hikayeydi fakat ben bu yönünü hiç sevmedim. Siz ne düşünüyorsunuz?

@Acapella1 @emrebello

Geçenlerde benzer konu açmıştım 7.sezon gelir mi diye ona cevap vermiştiniz kimse cevap vermiyor diye sizi etiketledim ne düşünüyorsunuz?

Hocam dizinin anlamı. Bu işlerin sonu ölümle bitiyor bulaşmayın bu işlere gibi bir anlam vermişler insana, bence gayet iyiydi sonu.

Geri
Yukarı