Satılık Sıfır Corsair VS650 650W 80+ Güç Kaynağı - Garantili

Atikun

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Makina Mühendisi
Merhaba arkadaşlar. 2014 haziran ayında vatan bilgisayardan Corsair VS650 güç kaynağı aldım. 2015 ağustos ayına kadar kullandım ve geçen ay arızalandığı için ürünü servise yolladım. Vektron değişim kararı verdi ve sıfır güç kaynağı yolladılar. Bu süre zarfında kendime Seasonic M12II Evo 750W güç kaynağı aldım ve onu kullanmaya devam edeceğim. O yüzden bu güç kaynağını satıyorum.

Güç kaynağının fotoğrafları aşağıdadır. Değişimden gelen ürünün sadece fotoğraflarını çektim, kasaya hiç takmadım.
a1.jpgb1.jpgc1.jpg

Corsair VS650 güç kaynağı 80+ verimliliğe sahiptir yani %85'e kadar verimlidir. Ayrıca 650W güce sahiptir ve 12V kanalından net 600W verebilmektedir. Bu da GTX 980 vb. tüm kartları beslemek için yeterlidir. Zaten ben de MSI GTX 980 ile kullanmakta idim.

aaa.jpgbbb.jpg ccc.jpg[/CENTER]

Corsair VS650 resmi sitesi: http://www.corsair.com/en-us/vs-seriestm-vs650-650-watt-power-supply

Ürünün 2016 haziran ayına kadar vatan garantisi bulunmaktadır. Vektron ise VS serisine 3 yıl garanti veriyor. Akakçe ve teknofiyatta yer alan sitelerde sıfırı şu an 240 TL'den başlıyor.

Benim istediğim fiyat ise 170 TL. Kargo alıcıya aittir. Önce havale, sonra kargo şeklinde alışverişi gerçekleştirebiliriz. Ciddi alıcılar yorum atarsa sevinirim. Lütfen gereksiz yorumları kendinize saklayınız.

Ödeme Yöntemleri:
Enpara, TEB, Ziraat Bankası

Ciddi alıcılara donanımhaber vb. sitelerdeki profillerimi, referanslarımı gösterebilirim.

Aydın merkez ve ilçelerindeki arkadaşlar ürünü elden deneyerek teslim alabilirler. Herkese iyi alışverişler.​

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanalpazar falan koymayı düşünüyor musunuz ?

Sanalpazar falan koymayı düşünüyor musunuz ?

Merhaba. Sadece alıcının yüksek referanslı olması haricinde sanalpazar, gittigidiyor vb. sitelerde ilan açmayı düşünebilirim. Referanstan kastım donanımhaber vb. siteler. Donanımhaberde 44 referanslı bir hesabım,gittigidiyorda 159 satışlı ve %100 olumlu satış profilim ve 149 rep'li steamtrades hesabım var. Ciddi alıcılara o hesaplarımı verebilirim ve oralardan iletişim kurabiliriz.

Sanalpazar, gittigidiyor, sahibinden gibi sitelerde ilan açınca insanlar iyi niyeti çok suistimal ediyor. Zamanında başıma çok geldi. Özellikle 20 yaş altı gençler keyfi iadeler yapıyorlar. İlanı ve açıklamaları tam okumadan ürün alıyorlar, sonra da "bu benim istediğim değil" deyip trip atarak iade ediyorlar. O yüzden sadece referansı yüksek kişilere ilan açmayı düşünüyorum. Özellikle donanımhaber referansı benim için önemlidir.

Açıkcası donanımhaber'den hiç alışveriş yapmadım ama sanalpazar'da hiç bir kötü yorumum veya iadem yok.(Ürün bana geldikten sonra.)

Satıştan vazgeçtiniz galiba.

Açıkcası donanımhaber'den hiç alışveriş yapmadım ama sanalpazar'da hiç bir kötü yorumum veya iadem yok.(Ürün bana geldikten sonra.)

Satıştan vazgeçtiniz galiba.

Vazgeçmedim hocam. Fakat donanımhaber üzerinden alışverişi gerçekleştirdik. İşlerimin yoğunluğundan buraya bakma fırsatım olmadı. İyi günler.

Ürün başka bir forum üzerinden satılmıştır. Konu kapanabilir.

Bende sıfır ürün aldım zaten...

Aynen :D 2 hafta güç kaynağı aradım en sonunda outlet ürün aldım napayım.

Hayırlı olsun hocam. İyi günlerde kullanın.

Geri
Yukarı