Satılık Sıfır Gibi Oyuncu Ekipmanları

GhostSoldier

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle. 12. Sınıf olduğum ve oyun oynayamadığım için ekipmanlarımı satıyorum. Kütahya içi elden veya şehirdışına önce ödeme sonra kargo şeklinde gönderebilirim. Elimde balonlu naylon var iyi bir şekilde kargolacağımdan şüpheniz olmasın. Ciddi alıcılara detaylı fotoğraflarını atarım WhatsApp üzerinden.
ROG Gladius 2 Origin Satılmıştır
-Ürün garanti değişim ürünü. 0 ve güvenlik bantları açılmamış halde. Geleli 1 ay oluyor 23 ay garantisi var. Eski ve yeni garanti faturası da duruyor. Düşündüğüm fiyat 490 TL

IMG_20201013_163716.jpg

James Donkey 30x90 Mousepad
-Ürün mart ayında alınmış. İkinci el olarak almıştım fakat masama uymadığı için kullanamadım. Yani yaklaşık 3 ay kullanılmış. Leke vs hiçbir şey yok sıfır gibi. Düşündüğüm fiyat 60 TL

IMG_20201013_163748.jpg

Kingston HyperX Cloud Stinger Core
-Ürünü sıfır olarak Amazon Türkiye'den aldım. Tam 5 ay olmuş alalı. Kutu, fatura, garanti tam. Herhangi bir kırık, sorun, leke, problemi bulunmamakta. Zaten 12.sınıf olduğum için çok fazla kullanma fırsatı bulamadım. Düşündüğüm fiyat 250 TL

IMG_20201013_163457.jpg

Razer Basilisk
-Ürünü 2. El aldım. 11 aylık bir ürün herhangi bir deforme, sorunu bulunmamakta. Kutu, fatura, garanti mevcut. Türkiye'de satan bir yer bulamadım. Fiyat olarak 250 TL düşünüyorum.

IMG-20200829-WA0009.jpgTMP.jpg

Kargo benden olursa fiyata 5 TL eklerim. Saygı çerçevesinde fiyatlarla ilgili yorum yapabilirsiniz.
Güncel.

Son düzenleme:
James Donkey mousepad son fiyat nedir?
James Donkey için 60 TL fazla gibi geldi :).

James Donkey mousepad son fiyat nedir?
James Donkey için 60 TL fazla gibi geldi :).
Doların durumu malüm. James Donkey'in harcı belli aslında ama fiyatı 100 tl olan bir ürün. Yarısından biraz pahalıya satıyorum ki doğru düzgün kullanmadım. Sizin aklınızdaki fiyat nedir? Ortada buluşabiliriz.

Kulaklık 7.1 olan sürüm mü Stereo olan sürüm mü? Eğer 7.1 ise, 300 TL'ye inerse Sahibinden'den GeT ile ilan açarsanız alıyorum.

Kulaklık 7.1 olan sürüm mü Stereo olan sürüm mü? Eğer 7.1 ise, 300 TL'ye inerse Sahibinden'den GeT ile ilan açarsanız alıyorum.
Stereo modeli maalesef. Ama 7.1 modelinin incelemesini izlemiştim. 7.1inin berbat olduğunu söylüyordu. O yüzden almadım 7.1 versiyonunu. Uygun fiyatlı kulaklıklarda göz boyamak için kullandıklarını düşünüyorum.
Fiyat olarak 300e çeksem bile GeT açar isem 300ün üzerine komisyonu eklerim.

Stereo modeli maalesef. Ama 7.1 modelinin incelemesini izlemiştim. 7.1inin berbat olduğunu söylüyordu. O yüzden almadım 7.1 versiyonunu. Uygun fiyatlı kulaklıklarda göz boyamak için kullandıklarını düşünüyorum.
Fiyat olarak 300e çeksem bile GeT açar isem 300ün üzerine komisyonu eklerim.
Hocam sanırım ses kartı olmayan kulaklıklarda anakartımın iyi bir ses kartına ihtiyacı varmış. Benim kullandığım AIO PC'nin hiç iyi bir ses kartı olduğunu düşünmüyorum, zaten jak girişleri de temassızlık yapıyor. Bu sebeplerden ötürü bütçemi biraz daha arttırıp ses kartı olan kulaklıklara yöneleceğim. Hayırlı satışlar diliyorum.

Hocam sanırım ses kartı olmayan kulaklıklarda anakartımın iyi bir ses kartına ihtiyacı varmış. Benim kullandığım AiO PC'nin hiç iyi bir ses kartı olduğunu düşünmüyorum, zaten jak girişleri de temassızlık yapıyor. Bu sebeplerden ötürü bütçemi biraz daha arttırıp ses kartı olan kulaklıklara yöneleceğim. Hayırlı satışlar diliyorum.

Evet sizin için ses kartlı bir model daha iyi olacaktır. Sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı