Sıfır Harddisk çalışmıyor

YnsCann

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba dostlar, yaklaşık 3 gün önce depolama yetersizliğinden dolayı bir HDD siparişi verdim bugün eşime ulaştı ve HDD'yi kurdum ardından bilgisayarı açtım ve diskin gözükmediğini fark ettim.

Bende disk yönetiminden aktif mi diye bakmak için girdiğimde "disk 1: Bilinmiyor" diye bir şey çıktı sağ tıklayıp diski başlat dediğimde ise var "olmayan bir aygıt belirtildi" hatası verdi bu hatanın sebebi nedir nasıl çözerim?

Bu arada HDD'yi takınca fark ettim bayağı bir ses geliyor nasıl desem fan dönme sesi gibi bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu videodakileri bir deneyin isterseniz. Olmadığı taktirde geri gönderiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba dostlar, yaklaşık 3 gün önce depolama yetersizliğinden dolayı bir HDD siparişi verdim bugün eşime ulaştı ve HDD'yi kurdum ardından bilgisayarı açtım ve diskin gözükmediğini fark ettim.

Bende disk yönetiminden aktif mi diye bakmak için girdiğimde "disk 1: Bilinmiyor" diye bir şey çıktı sağ tıklayıp diski başlat dediğimde ise var "olmayan bir aygıt belirtildi" hatası verdi bu hatanın sebebi nedir nasıl çözerim?

Bu arada HDD'yi takınca fark ettim bayağı bir ses geliyor nasıl desem fan dönme sesi gibi bir şey.

14 gün içinde koşulsuz iade etme hakkın var üstelik bozuk hiç uğraşma değişim talep et veya direk iade et.

Trendyol ve Hepsiburada'da 15 gün Kolay iade talebi var çalışşa bile iade edebiliyorsun. Ama nereden aldığına bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı