Sıfır iPhone 14 Pro Max alırken nelere dikkat edilmeli?

UguRNRN

Decapat
Daha fazla  
Ben Azerbaycan'dan sıfır iPhone alacağım. Cihazın kutusunun açılıp açılmadığını nasıl anlayabilirim? Hiç iPhone almadım o yüzden bilmiyorum.

İlk olarak kutusundaki jelatin önemli. Sonra jelatini söktükten sonra en üst kısımda ve en alt kısımda 2 tane bant olması lazım. O bantlar yoksa kutusu açılmıştır.

Ben Azerbaycan'dan sıfır iPhone alacağım. Cihazın kutusunun açılıp açılmadığını nasıl anlayabilirim? Hiç iPhone almadım o yüzden bilmiyorum.
Hocam kutunun bantları açılmışmı jelatini sökülmüşmü bakın. Ama bunlar yetmez cihazı açın şarja takın, dokunmatiğinde sorun var mı kontrol edin. Hocam sıfır alıyorsanız cihazda sorun olma ihtimali binde birdir. Sorun varsa da yetkili servis çözer.

K

Herhangi bir Apple mağazasından veya Azerbaycan'ın yerel, bilinen mağazalarından alacaksın, bu kadar basit.

Kanka oralarda çok pahalı. Neredeyse Türkiye'le aynı fiyat. Yerel telefonculardan alacağım. Güvenilir yerlerde çok orada. Ama dolandırıcıda bir o kadar çok.

K

Kanka oralarda çok pahalı. Neredeyse Türkiye'le aynı fiyat. Yerel telefonculardan alacağım. Güvenilir yerlerde çok orada. Ama dolandırıcıda bir o kadar çok.

Cihaz sıfır olsa bile sorun çıkabiliyor batarya, ekran vb. o yüzden aldıktan sonra batarya sağlığına, internet bağlantısına, şebekesine kadar kontrol edilmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı