Sıfır kulaklığın mikrofonu görünmüyor

Hocam uzatma kablosuna Jak'ı takarken biraz baskı yaparak takarsanız sorun çözülebiliyor sanırım bende bunu ürünü alacaktım araştırırken görmüştüm forumda ya da iade edebiliyorsan direk et arkadaşın attığı modelden de çok memnun herkes.

Hocam uzatma kablosuna Jak'ı takarken biraz baskı yaparak takarsanız sorun çözülebiliyor sanırım bende bunu ürünü alacaktım araştırırken görmüştüm forumda ya da iade edebiliyorsan direk et arkadaşın attığı modelden de çok memnun herkes.
Hocam her şeyi denedim ama olmadı Büyük ihtimalle yarın iade edip o arkadaşın attığı kulaklığı alacağım gene de her şey için teşekkür ederim

Çoklayıcı alman lazım onun dışında ses kalitesi ve mikrofonu aşırı sağlam hem de şu an indirimde normalde 530 liraya geliyor.
Hocam attınız kulaklık hakkında araştırma yaptım bayağı iyi bir kulaklıkmış fiyat F/P ürün
Yarın iade edip büyük ihtimalle sipariş vereceğim hocam bir de size şunu soracağım kulaklık tam kulağa oturuyor mu yoksa kulağın üstüne mi geliyor benim alacağım kulaklık kulağa tam oturmalı ve kulak kulaklığın içinde kalmalı

Hocam her şeyi denedim ama olmadı büyük ihtimalle yarın iade edip o arkadaşın attığı kulaklığı alacağım gene de her şey için teşekkür ederim.

Hocam attınız kulaklık hakkında araştırma yaptım bayağı iyi bir kulaklıkmış fiyat F/P ürün.
Yarın iade edip büyük ihtimalle sipariş vereceğim hocam bir de size şunu soracağım kulaklık tam kulağa oturuyor mu yoksa kulağın üstüne mi geliyor benim alacağım kulaklık kulağa tam oturmalı ve kulak kulaklığın içinde kalmalı.

Evet ok rahat ve oturuyor zaten üst kısımda kafa ağrıtmasın diye yastık tarzı yumuşak tabaka var.

Yeni konular

Geri
Yukarı