Sıfır kutuda kullanılmış işlemci

jeremymind

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, yaklaşık 1 hafta önce İtopya'dan AMD Ryzen 5 3600 işlemci aldım ve bugün geldi. İşlemcinin yanlarındaki su lekesi daha önce kullanılmış olduğu izlenimi yarattı pek emin olamadım sanki macunu silip göndermişler gibi duruyor. İtopya ile iletişime geçmeye çalıştım ve mail gönderdim, sizin de yorumlarınızı bekliyorum.

A1990DAE-479A-4B0D-97C3-56097E52DE7A.jpeg

34143F91-278C-4BC4-BFB6-13212F5B5E02.jpeg

SSD aldım oradan şu anda kargoda. Zaten yorumlardan tereddütlüydüm şimdi iyice tereddütlendim. En sağlıklısı itopya'nın geri dönmesini beklemek olur. Kendi düşüncem ise, İşlemcinin daha önceden kullanılmış olabileceği gibi aynı zamanda üretim sürecinde oluşan herhangi bir şeyden dolayı da leke oluşmuş olabilir.

SSD aldım oradan şu anda kargoda. Zaten yorumlardan tereddütlüydüm şimdi iyice tereddütlendim. En sağlıklısı itopya'nın geri dönmesini beklemek olur. Kendi düşüncem ise, İşlemcinin daha önceden kullanılmış olabileceği gibi aynı zamanda üretim sürecinde oluşan herhangi bir şeyden dolayı da leke oluşmuş olabilir.
Kutunun dışında bandrol mevcuttu sadece. Üretim süreci ile alakalı görünmüyor çünkü fan vidalarıda montelenmiş gibi duruyor. Sıfır bir üründe vida üzerinde çizikler olacağını sanmıyorum. Ayrıca fandaki termal macunda koruyucu jelatin olması gerekmiyor mu?
23AFA0F2-92E9-4DF9-868F-7F69BEB051DD.jpeg

Kutunun dışında bandrol mevcuttu sadece. Üretim süreci ile alakalı görünmüyor çünkü fan vidalarıda montelenmiş gibi duruyor. Sıfır bir üründe vida üzerinde çizikler olacağını sanmıyorum. Ayrıca fandaki termal macunda koruyucu jelatin olması gerekmiyor mu?Eki Görüntüle 631651
Kullanılmış duruyor. İtopya şu sıralar biraz yoğun ama iadeyi sağlayacaklarını düşünüyorum.

İşlemci fabrika dan çıkarken öyle olmuş olabilir ama işlemci fanının vidasındaki çizikler bunu açıklayamam. Peki çalışıyor mu çalışmıyor ise senin adına üzüldüm.

Geri
Yukarı