Satılık Sıfır Kutulu - Asus ROG STRIX Nvidia GeForce GTX 1080

AKINCILAR

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar merhaba,

Vatanbilgisayar.com'dan 2 gün önce 2 adet Asus Rog Strix Nvidia GeForce GTX 1080 ekran kartı aldım.

3 günlük Asus indirimi varken 2.427 TL'ye aldım. SLI olarak kullanacaktım ama vazgeçtim ürünü iade edeceğim.

Dedim ürünü iade edeceğime bu fiyata kaçıranlar varsa faydalansın.

İlan Cuma gününe kadar geçerlidir. Aksi taktirde iade edip paramı zaten alacağım.

Amacım tamamen kullanıcıların faydalanması hiç bir kar amacım yoktur. Üzerin de jelatinleri fatura her şey durmaktadır.

Fiyat : 2.427 TL'dir. Asla pazarlık söz konusu değildir zaten yukarı da yazdım bu parayı zaten geri alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım isteyen bir alıcıya ulaşırsın bende yazını paylaştım isteyen arkadaş olursa görsün diye çok güzel bir fırsat :) 1080Tibeklemesem anında alırdım :)

Güzel teklif, şuan sıfır 2589TL. Sendeki 160 TL daha ucuz inşallah parası olan kaçırmaz, bizde yok ki alalım. :(

Harika bir fırsat sıfırından sadece 160 TL daha ucuz parası olan bu fırsatı kaçırmasın.

Arkadaşlar merhaba,

Vatanbilgisayar.com'dan 2 gün önce 2 adet Asus Rog Strix Nvidia GeForce GTX 1080 ekran kartı aldım.

3 günlük Asus indirimi varken 2.427 TL'ye aldım. SLI olarak kullanacaktım ama vazgeçtim ürünü iade edeceğim.

Dedim ürünü iade edeceğime bu fiyata kaçıranlar varsa faydalansın.

İlan Cuma gününe kadar geçerlidir. Aksi taktirde iade edip paramı zaten alacağım.

Amacım tamamen kullanıcıların faydalanması hiç bir kar amacım yoktur. Üzerin de jelatinleri fatura her şey durmaktadır.

Fiyat : 2.427 TL'dir. Asla pazarlık söz konusu değildir zaten yukarı da yazdım bu parayı zaten geri alacağım.

Ürün hala satılıkmı? Satılıksa eğer yarın almak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı