Satılık ASUS ROG Strix GTX 1080 A8G

Benim amacım ürünü baltalamak değil bunu belirtmiştim. Ayrıca burada arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyoruz çünkü bu fiyata kimse bu kartı almaz. Evet dürüst bir satıcı fakat bu fiyatın daha altına sıfır ürün alınıyorken kimse mining yapılmış ürün almaz. Belki mining yaptım demeseydi en fazla 200 TL kar edebilirdi çünkü dediğim gibi Amazondan vergiler dahil 2350 TL'ye geliyor sıfır ürün.
Dediğim gibi satış baltalama olarak algılamıyorum. Sonuçta satın alacak kişi benim ve sizin yazdığınız bilgiler eşliğinde bu ürünü almaya karar vericek. Aklına mantığına yatan isterse amazon.com'dan alır, isterse herhangi bir e-ticaret sitesinden isterse de benden. Ben olması gereken şeffaflıkla detayları açıkladım. Fiyat konusunda gerçekten almayı düşünen varsa yardımcı olacağım ama size göre 2000 TL olan fiyat bana göre değil maalesef. Çünkü TR'den alınmış bir kart ve garantisi devam ediyor. Herhangi bir arızada birebir değişim ya da tamir olanağı var. Yurtdışından alınan ürün için herhangi bir arızada nakit ve vakit kaybını burada bana ödeme yaparak aşabilirsiniz. Yoksa tabii ki isteyen en ucuz neresi satıyorsa oradan alsın. Hatta amazon.com'dan almak isteyenler varsa yeni üyelik açıp Amazon Prime 30 günlük deneme programına katılıp 13 $ bir indirim de sağlayabilirler. Sonuçta para kolay kazanılmıyor. Ürün teslim aldıktan sonra prime üyeliğini sonlandırmayı unutmayınız.

A8G modeli ile 8G modelini karıştırmıyorsunuz umarım birisi neredeyse en yavaş model diğeri ise en hızlılarından. Fakat indirim ve kampanya kovalarsanız aynı fiyata bulunabiliyor. Kullanılmışlık konusuna pek birşey diyemem ama o kadarda mantıksız bir fiyat değil.

Satış denen birşey kalmadı o kadar baltaladınız. Söylemese nerden bilecektin madencilik yaptığını? Satın almayacaklar yorum atmasın artık lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı