Satılık Sıfır Logitech G604

Makaleler
18
Yer
İzmir
Bozuk G213 model klavye yerine gönderildi. Ürün geldiği zaman 10 dakikalığına herhangi bir bozuk durumu var mı diye kontrol ettim. Ürünle gönderilen değişim kağıdı elimde mevcut. Fiyat olarak 600₺ düşünüyorum, kargo size ait. Az da olsa pazarlık payı vardır.
Güncelleme: Fiyatı 450₺'ye çektim, kargo size ait. İzmir'de elden teslimat vardır, ya da kargo ile de gönderebilirim.

20210828_140503.jpg

20210828_140512.jpg

Son düzenleme:
Bozuk G213 model klavye yerine gönderildi. Ürün geldiği zaman 10 dakikalığına herhangi bir bozuk durumu var mı diye kontrol ettim. Ürünle gönderilen değişim kağıdı elimde mevcut. Fiyat olarak 600₺ düşünüyorum, kargo size ait. Az da olsa pazarlık payı vardır.
Güncelleme: Fiyatı 450₺'ye çektim, kargo size ait. İzmir'de elden teslimat vardır, ya da kargo ile de gönderebilirim.

Eki Görüntüle 1151048

Eki Görüntüle 1151051

Halen satılık mı acaba?

Ürün satıldı mı? Satılmadıysa İzmir içi elden alabilirim ( Lokasyon durumuna göre zaman değişebilir)

Şu an Muğla'dayım, haftaya İzmir'e geleceğim. Bir arkadaş ile bu akşam konuşacağız, eğer vazgeçerse konuşuruz. Pazarlık payı yok ne yazık ki.

Tamamdır dostum, hafta içi çalışıyorum o yüzden bana uzak bir konumdaysan anca hafta sonu yanınıza gelebilirim şimdiden söyleyeyim. Satılmazsa buradan haber verirsiniz iletişim bilgillerinizi alırım haberleşiriz, satılırsa da hayırlı olsun.

Geri
Yukarı