Sıfır monitörde 2 tane ölü piksel çıktı

370335

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Vatan Bilgisayar'dan 1 kere değişim yaptım 1 daha değişim yaptıklarını iddia ettikleri üründe de 2 adet ölü piksel çıktı. Tekrar değişime gönderiyorum.

Gerekli incelemer sağlanacaktır yazıyorlar sıkıntı çıkarırlar mı? 2 ölü pikseli kabul etmem mümkün değil ekte görseller var.

Dosya Ekleri

• IMG-20220628-WA0003.jpeg
    IMG-20220628-WA0003.jpeg
    41,6 KB · Görüntüleme: 219
Son düzenleyen: Moderatör:
Para iadesi ya da ürün değişimi yapmak zorunda değiller. Onların insiyatifine kalır. 2 piksel için işlem yapmak zorunda değiller. Satın alma sözleşmeni gözden geçir.

Siz bu ayıplı ürünü kabul eder misiniz?

Sıkıntı çıkarsalar bile kesinlikle peşini bırakma.

Bırakmayı planlamıyorum bunu asla kabul edemem.

@Web kusura bakmayın ama ben bu ürünü asla kullanmam THH kadar giderim ama yılların birikimi olan vatanın yapacağını sanmam.

THH eğer ortada kusurlu ürün varsa satın alma sözleşmesini dinlemiyor.

Merak etme iadeyi gerçekleştireceklerdir.

Değişim istedim.

değişimde problem çıkartmazlar inşallah@dinos

@İsa Kaan Güneş sizce sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu durumu kabul etmiyorsan satış sözleşmesini de kabul etmeyecektin. Şu kadar piksele kadar şu işlem yapılır diye sözleşme var, okusaydın ona göre hareket etseydin derler adama.

Kimse böyle bir ürünü kabul etmez kusura bakma THH yanımda durur vatan böyle bir şey yapacağını sanmam.

@Web

@İsa Kaan Güneş süreç hakkında bilgilendirme sağlayacağım.

Herhalde aldığınız monitörde kronik bir sorun var ki 2 kere değiştirmenize rağmen ikisinde de ölü piksel çıkmış. Tavsiyem iade edin. Hangi modeli almıştınız?

Geri
Yukarı