Satılık Sıfır MSI B550 Gaming Plus

Babaci

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Anakart değiştirdiğim için boşa çıktı. Garantiye gönderdim, garanti değişim onayı verdi. Sıfır yenisini gönderdiler. Sıfır, kapalı kutu satıyorum. Daha 1 yıl olmadı, garantisi de var. Fatura ve değişim belgesini istediğiniz tüm belgeleri verebilirim. İkinci el fiyatına satıyorum, 4250 TL. Ankara içi elden teslim ya da havale sonrası aynı gün kargo yapabilirim.

Fiyat güncellendi 3500 TL pazarlıksız.

Son düzenleme:
Merhaba pazarlık yapmadığınızı biliyorum. Sadece olur da inmeyi düşünürseniz 3200₺'ye alabilirim.

Merhaba pazarlık yapmadığınızı biliyorum. Sadece olur da inmeyi düşünürseniz 3200₺'ye alabilirim.
Sıfır kapalı kutu ve garantili bir ürün için fiyatı gayet uygun tuttuğumu düşünüyorum hocam. Yine de teklif için teşekkürler.

Sıfır kapalı kutu ve garantili bir ürün için fiyatı gayet uygun tuttuğumu düşünüyorum hocam. Yine de teklif için teşekkürler.
Hocam abimle falan konuştum. Para işini hallettim. İlanınızdaki fiyattan almak istiyorum.

Hocam abimle falan konuştum. Para işini hallettim. İlanınızdaki fiyattan almak istiyorum.
Tamamdır dostum. Discord üzerinden iletişime geçelim. ''baabaci'' adım ekle beni.

Geri
Yukarı