Sıfır MSI Ventus XS GTX 1650 4 GB kaç TL eder?

Turanv1

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iyi Sosyaller herkese. Ürün bana değişim ürünü olarak gelecek ve faturasında yaklaşık 1 ay kaldı garanti süresi. Bu kartı en az kaç TL'ye satmalıyım? İndirimlere göre AMD RX 6600 veya RX 6500 XT geçiş yapmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır ürün olduğu için 4500 TL 'den satabilirsiniz diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim, evet ürün sıfır, aslında ikinci el sitelerine baktım 1 yıllık kullanılan bu modeli 3700-3900 satışa koyuyorlar bir de NVIDIA kartlar daha pahalı piyasa da tek fanlı modeller bile 4200 4300 TL.

Teşekkür ederim, evet ürün sıfır, aslında ikinci el sitelerine baktım 1 yıllık kullanılan bu modeli 3700-3900 satışa koyuyorlar bir de NVIDIA kartlar daha pahalı piyasa da tek fanlı modeller bile 4200 4300 TL.
Daha geçen hafta RX6600 5500TL'ye satılırken ve performansı bundan üstün RX6500 XT 3500TL olarak yine sıfır satılırken ne olursa olsun 3000TL üstüne kolayca satılabileceğini çok sanmıyorum.
Aynı şekilde RX 570'ler 2000TL civarına yaklaşmış, 1060'lar deseniz 3000TL'lerden aşağı ineli çok oluyor. Bir de böyle düşünün.

Son düzenleme:
Daha geçen hafta RX6600 5500TL'ye satılırken ve performansı bundan üstün RX6500 XT 3500TL olarak yine sıfır satılırken ne olursa olsun 3000TL üstünü görebileceğini çok sanmıyorum.
Aynı şekilde RX 570'ler 2000TL civarına yaklaşmış, 1060'lar deseniz 3000TL'lerden aşağı ineli çok oluyor. Bir de böyle düşünün.
Katılıyorum elbette zaten bu fiyatlar bile bu giriş seviye ekran kartlarına fazla fakat piyasa, kurlar falan derken etkiliyor maalesef, ben ürünün gerçek fiyatını bulmaya çalışıyorum sadece ne ölü fiyata ne de uçuk fiyata satmak istemem. Burada konu açma yetkim olsaydı açardım fakat diğer sitelerde şansımı deneyeceğim satmak için, teşekkür ederim görüşün için.

Katılıyorum elbette zaten bu fiyatlar bile bu giriş seviye ekran kartlarına fazla fakat piyasa, kurlar falan derken etkiliyor maalesef, ben ürünün gerçek fiyatını bulmaya çalışıyorum sadece ne ölü fiyata ne de uçuk fiyata satmak istemem. Burada konu açma yetkim olsaydı açardım fakat diğer sitelerde şansımı deneyeceğim satmak için, teşekkür ederim görüşün için.
Yok hocam gerçek fiyatı bu zaten. Mantık olarak bakınca görünüyor. Siz bunu 3500'e satıp aynı paraya sıfır RX 6500XT çekeceksiniz. Peki sizden alacak kişi niye böyle yapmasın?
Deseniz ki AMD farklı bu farklı ona da eyvallah 3000TL'ye 1650 Super satan denk geliyor, yine gider ondan alır adam.
Gördüğünüz ilanlar da ya tutarsa diye yazılmış fiyatlar zaten.

@odunq Evet haklısınız. Fakat 2. el ekran kartı alanlar sosyaldekiler gibi AMD kartları hakkında bilgi sahibi olmuyor. Letgo'da çok kart sattım fiyatlarını buraya yazsam sosyaldekiler yüzüme tükürür. Fiyatları herkes o şekilde koyuyor ve ilginçtir ki satılıyor. Arkadaş kartı Letgo veya Sahibindene sıfır kart olarak koyarsa 4 bin TL'ye 2-3 gün içinde anında satılır.

Sıfırı 4.400 TL zaten.
Merhaba arkadaşlar, iyi Sosyaller herkese. Ürün bana değişim ürünü olarak gelecek ve faturasında yaklaşık 1 ay kaldı garanti süresi. Bu kartı en az kaç TL'ye satmalıyım? İndirimlere göre AMD RX 6600 veya RX 6500 XT geçiş yapmayı düşünüyorum.
Garantisiz olduğu için maksimum 3.500 TL bandında gider.

Bu konuda şöyle bir durum da var zaten ilana koyduğunuzda fiyatına göre tepkiler geliyor. Az çok anlaşılıyor o zaman piyasa fiyatı.

Artık konulara yazarken bir sıkıntı daha var, 1 ay sonra dolar 40TL olsa bu kartlar 6-7Bin TL'ye satılsa o zaman da yorumlara bakan kişi "bu ne" diyecek.

O yüzden fiyatlarımız 3 gün süre ile geçerlidir diye not düşmek de lazım artık.😅

Yeni konular

Geri
Yukarı