Sıfır Note 8 vs 2. El iPhone X

İkinci el piyasasında samsung' a cenaze muamelesi yapılıyor. Note 8 tasarımsal ve işlevsel bazda güzel telefon. Gerek güncelleme konusunda sıkıntılı olması (ios'a gore) gerek ikinci el piyasası düşük olması nedeniyle eğer kalem kullanmayacaksınız benim tercihim iphone dan yana olurdu. Tabii temiz garanti süresi uzunsa...

Elimde Note8 var ve Android pişmanlıktır diyorum.Önümüzdeki günlerde bende X e geçeceğim.
Senin düşüncendir saygı duyarım fakat Android pişmanlık değil bence. 7 yıldır Android telefon kullanan biri olarak iphoneden daha iyi olduğunu düşünüyorum.Bu yüzden iphone alınmasını kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Senin düşüncendir saygı duyarım fakat Android pişmanlık değil bence. 7 yıldır Android telefon kullanan biri olarak iphoneden daha iyi olduğunu düşünüyorum.Bu yüzden iphone alınmasını kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Tabikii kişiden kişiye değişir ancak İOS un kullanımı yalın ve sade. Ayrıca çok daha rahatıma geliyor. Bu yüzden İOS.

2 sene LG G2 kullandım ve kullandığım en iyi android telefon buydu. Sonrasında Sony Z2, Z3, Z4 kullandım hep ısınma kamera kapatma vs sorunlar oldu. Samsung kullandım S5, S6, S7, Note 5 Letgo üzerinden bir ara çok fazla al sat yaparken kullanma fırsatım oldu bir sürü daha cihaz kullandım. İphone hem güncellik hem performansa ve en önemlisi garantide çok iyi buna göre karar vermenizi isterim. Şuan sorunsuz 5-6 ay garantili İphone 6 modeli 1600 TL'den aşağı satılmıyor bende 2000 TL'ye almıştım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı