Sıfır Prime B660M-K anakarta nereden BIOS attırılır?

Bütçe
MAX 3.5K

Legendario

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance rgb pro 8X2 16GB 3200Mhz DDR4
İşlemci
İ3 13100F
Halihazırda i3 10105F işlemci kullanıyorum. Yeni ekran kartı aldığımdan işlemcimi değiştirmek istiyorum ve i3 13100F alacağım. Gigabyte H610M-S2H D4 veya ASUS Prime B660M-K D4 anakartlardan birini almayı planlıyorum. Ancak almak istediğim anakartları kullanabilmek için öncelikle BIOS güncellemesi yapmam gerekiyor. Peki bunu nasıl yapabilirim? İtopya mağazasından falan elden teslim almayacağım. İnternetten sipariş edeceğim için böyle bir problemle karşılaştım. i3 13100F işlemciyi kullanabilmek için nasıl BIOS güncellemesi yapabilirim veya hangi anakart modelini alsam BIOS güncellemesi yapmam gerekmez yardımcı olur musunuz?

Satın alacağın yere sor, içlerindeki BIOS sürümü belki günceldir. 13. nesil çıkalı bayağı oldu stoktaki 600 serisi anakartlar çok eskiden kalmadıysa BIOS sürümleri uyumlu olabilir.

İtopya gibi donanım satan yerler güncel değilse bile senin için güncelleyip göndereceklerdir talep edersen.

13400f işlemci için Asus Prime H610M-E almıştım geçen ay. Belki güncel biosla gelir diye ama maalesef eski sürüm çıktı. Yaşadığım yerde gezmediğim bilgisayar dükkanı kalmadı 12. nesil işlemci takıp bios update yaptırmak için ama kimse yardımcı olmadı. Ben H610M'i iade ettim ertesi gün ve Gigabyte B760M DS3H aldım ve daha ucuza geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı