Sıfır PS4 Slim vs. ikinci el PS4 Pro

xloney

Hectopat
Merhabalar. Sahip olduğum her elektronik ürünümü aynı aldığım gibi özenle dikkatle kullanırım. Fakat her insan böyle değil. Elektronik ürün alırken de sıfır olması benim için önemli bir unsur oluyor. Ürün fiyatları arttığından böyle bir karar verme durumuna geldim. Sıfır PS4 Slim mi yoksa ikinci el PS4 Pro mu diye. Sıfır PS4 Slim'den daha ucuza olan ikinci el PS4 Pro'lar var Sahibinden üzerinde. Sizce ne yapmalıyım? Sony Eurasia garantisine dikkat ediyorum. Bunun dışında ikinci el ürün satın aldığımda yaşayabileceğim herhangi bir sorun var mı bilgilendirebilir misiniz? 4K TV var fakat oyunlar olsun filmler diziler olsun genel olarak monitörümde oynayacağım. Monitörüm 4K desteklemiyor. PS4 Pro’nun bana faydası performans olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Slim gayet işinizi görecektir o zaman. Hiç bir oyunda daha kastığını görmedim. Sadece HDD sinden dolayı witcher 3te map lerin yavaş yüklenmesi sinir bozucuydu ama o zaten Pro modelde de aynı.

Benim de PS4 Pro'nun eksikliğini en çok hissettiğim yer yükleme ekranları. Onun dışında Slim'i 4K TV'de kullanıyorum ve HDR ile birlikte büyülemeye yetiyor ötesine ihtiyacım olmadı henüz.

Performans modu da zaten en iyi ihtimalle 5 oyundan 1'inde var.

İlerde tv falan alma durumun varsa temiz bi pro çek. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı