Sıfır Redmi Note 12 vs 2. el iPhone XS

Bütçe
4500

Furkan GRFN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
Dostlar, sıfır yd olarak bütçeme göre en uygun Redmi Note 12 var. 2. el tarafında sadece iPhone düşünüyorum ve aradığım bütçede bir tek o var. Sizce hangisi daha mantıklı?

Oyun oynamıyorum, çok kullanıyorum da diyemem. Günde en fazla maksimum 5-6 saat diyelim elimde olur. Instagram, forum, YouTube, gibi yerlerde takılırım Max film izlerim. O yüzden iPhone şarjı bir gün atar mı atmaz mı emin değilim.

Dostlar, sıfır yd olarak bütçeme göre en uygun Redmi Note 12 var. 2. el tarafında sadece iPhone düşünüyorum ve aradığım bütçede bir tek o var. Sizce hangisi daha mantıklı?

Oyun oynamıyorum, çok kullanıyorum da diyemem. Günde en fazla maksimum 5-6 saat diyelim elimde olur. Instagram, forum, YouTube, gibi yerlerde takılırım Max film izlerim. O yüzden iPhone şarjı bir gün atar mı atmaz mı emin değilim.

İkinci el XS almanı tavsiye ederim.

iPhone XS.

Ip XS daha iyi ama arada çok fiyat farkı yok mu
Hocam pil yüzdesi 80 85 arası, yd xsler 5k arası.

IPhone 7 8 var fakat çerçeveleri olduğu için hiç güzel görünmüyor. Xs görünüş olarak çok çok iyi. Redmi 12ninde görünüşü çok iyi. Fakat iPhone geçen arkadaşlarım iPhone ayrı bir seviye diyor o yüzden xs düşünüyorum.

Geri
Yukarı