Sıfır ROG STRIX 750 Ti ile PS3 Slim 320 GB takası ne kadar mantıklı?

Dark Rebirth

Picopat
Yer
Minecraft Köyümüz
Dün bir arkadaşımın evinde sıfır ROG STRIX 750 Ti gördüm. Yedekte duruyormuş dediğine göre. Baktığımda kutusu hiç açılmamıştı, ben açtım ve inceledim. PS3 ile 750 Ti ROG STRIX takası sizce ne kadar mantıklı olur? Kendisi teklif etti.

Dün bir arkadaşımın evinde sıfır ROG STRIX 750 Ti gördüm. Yedekte duruyormuş dediğine göre. Baktığımda kutusu hiç açılmamıştı, ben açtım ve inceledim. PS3 ile 750 Ti ROG STRIX takası sizce ne kadar mantıklı olur? Kendisi teklif etti.
Sistemin için upgrade oluyor mu veya kullanacağın bir yer var mı? Kullanmayacaksan mantıklı değil de kullanacaksan mantıklı olabilir. Takası yapıp bir de yemek ısmarlattırırsın olur. Tek şart ekran kartını kullanacak olman.

Sistemin için upgrade oluyor mu veya kullanacağın bir yer var mı? Kullanmayacaksan mantıklı değil de kullanacaksan mantıklı olabilir. Takası yapıp bir de yemek ısmarlattırırsın olur. Tek şart ekran kartını kullanacak olman.
i5-2400, H61M-K, Everest 162B ve 500W VX Plus var elimde. 8 GB DDR3 RAM, 120 GB SSD ve 500 GB HDD ile sistemi tamamlayabilirim.
Ama arkadaşın çok yakınsa ve şöyle diyorsan "zaten can ciğeriz onun evine gittiğimde ps3 ü beraber bile oynarız şu an benim ekran kartıma ihtiyacım var." o zaman çok ta önemli değil bence takas edebilirsin.
Çok yakın arkadaşız. Hatta tek yakın arkadaşım olabilir. Evine falan gidiyorum bazen. Oynuyoruz konsol ile.

Geri
Yukarı