Sıfır RX 550 alınır mı?

İkinci el piyasası şu an sıfır piyasadan daha pahalı zaten, o yüzden hiç girme. Oyun içinse alınmaz, günlük kullanım içinse neden olmasın.

Arkadaşlar, RX 550 almayı düşünüyorum. Sizce bu fiyata 2. el daha iyi bir kart bulunur mu?
Hocam ben 2. el ASUS GTX 1050 aldım. Hem de 700 TL. Letgo ve sahibindene bakabilirsiniz. Ayrıca letgo sahibindene göre daha fazla ilan var ve sanırım daha ucuz fiyatlar oluyor. Sahibindene koyulan ilanların fiyatlarının bazıları aşırı gereksiz oluyor.

Hocam ben 2. el ASUS GTX 1050 aldım. Hem de 700 TL. Letgo ve sahibindene bakabilirsiniz. Ayrıca Letgo sahibindene göre daha fazla ilan var ve sanırım daha ucuz fiyatlar oluyor. Sahibindene koyulan ilanların fiyatlarının bazıları aşırı gereksiz oluyor.

1050 ile neredeyse FPS olarak aynı aralarında fazla fark yok gibi geldi bana 2.el 700 TL verip 5 FPS fazla almaktansa 70 TL daha verir 3 yıl garantili 5 FPS az alırım daha iyi gibi. Tabi 1050 Ti ise o zaman farklı.
@Jouska @Critness 800 TL'ye R9 380 buldum sizce nasıldır PSU yükseltip almalı mıyım?

Geri
Yukarı