Sıfır sistemde "inaccesible_boot_device" hatası

Xeaph

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, sıfır PC topladım. Ekran kartı harici her şey montajlı gelmişti. Ben ekran kartını kendim taktım ve sistemi açtım. Klasik kullanıcı girişi vs yaptım. Sistem açıldı fakat bir yavaşlık ve ufak donmalar sezdim. Sonrasında güncellemelerini yüklemeye geçtim. Yükledikten sonra yeniden başlatmak gerekti tabii. Yeniden başlattıktan sonra PC açılırken bu hatayı alır oldum. PC'ye sıfırlama seçeneklerine gidip sıfırladım fakat sorun değişmedi. Sorunun neden kaynaklandığını anlamadım. Ne yapmam gerekiyor? Fikri olan arkadaşlar fikrini paylaşırsa mutlu olurum. İyi akşamlar.

WhatsApp Image 2023-07-04 at 20.14.35.jpeg

Daha detaylı inceleme için minidump bırakır mısınız?

Daha detaylı inceleme için minidump bırakır mısınız?
Üstat pc açılmıyor.

Bios'a girebiliyorsan, ordan diskinde olan verilere ulaşabilirsin. Minidump'u çeker alırsın.

Merhaba dostlar, sıfır PC topladım. Ekran kartı harici her şey montajlı gelmişti. Ben ekran kartını kendim taktım ve sistemi açtım. Klasik kullanıcı girişi vs yaptım. Sistem açıldı fakat bir yavaşlık ve ufak donmalar sezdim. Sonrasında güncellemelerini yüklemeye geçtim. Yükledikten sonra yeniden başlatmak gerekti tabii. Yeniden başlattıktan sonra PC açılırken bu hatayı alır oldum. PC'ye sıfırlama seçeneklerine gidip sıfırladım fakat sorun değişmedi. Sorunun neden kaynaklandığını anlamadım. Ne yapmam gerekiyor? Fikri olan arkadaşlar fikrini paylaşırsa mutlu olurum. İyi akşamlar.

Eki Görüntüle 1847729
Boot device - SSD/HDD'de erişim problemi var gibi... Sistemi kapatıp fişi prizden çekip 10 dakika sonra kasa içi bağlantıları kontrol et bir, temassızlık v.b bir durum olabilir. Sonra açılıp düzeltmezse Bootable bir USB ile girip yeni kurulum yaparsın en kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı