Satılık Sıfır Türkiye Garantili Corsair Void PRO

Pazarlık payım yok. Öğrenciyim acil depozito için satıyorum.
IMG_6338.JPG
IMG_6337.JPG
IMG_6336.JPG
IMG_6334.JPG
IMG_6333.JPG
IMG_6332.JPG
IMG_6330.JPG
IMG_6331.JPG

19.01.2019 tarihinde Ethernal bilgisayardan alınmış olup, Boğaziçi bilgisayar(Corsair distribitörü) ve firma garantilidir. Sitedeki Amazon’dan alınmış olup Corsair global garantilidir gibi uydurma sözle geçiştirilmiş garantisiz yurtdışı ürünleriyle karıştırmayın. PC'yi sattığım için diğer ekipmanlarımla birlikte boşa düşmüştür ve kullanılmamış dolapta bekliyor klavye ihtiyacı olanlar diğer ilanlarıma bakınız, yastıkları kafa bandı, kulaklık yüzeyi ve pop filtrenin takılmamış oluşundan anlayabilirsiniz.
Ben 590+kargo ücreti olarak aldım şu an akakçe üzerinden taban fiyat olarak baktığımda 770₺ Türkiye'de en ucuz olarak gözüküyor detaylı araştırma ile belki daha uygunları bulunabilir. İl dışına satışta öncelikle havale alıp daha sonrasında PTT kargo ile gününde indirimli kargo ile ulaştırırım güven sorunu yaşayanlar İçin %lik komisyon farkı eklenerek GeT veya zebramo gibi sitelerden güvenli online ticaret ilanı oluşturulabilir.
Tekirdağ/Süleymanpaşa içerisinde elden teslim edilir.
Her şekilde iletişim kurabilirsiniz eğer ulaşamazsanız mesaj atın mesajlarınıza hızlı bir geri dönüş yaparım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı