Sıfır WD Green 320 GB HDD'yi sistem görmüyor

BugraEroglu

Centipat
Sistem özellikleri:
i5-7400.
GTX 1060 3GB.
Crucial 8 GB 2400 MHz RAM.
500W PSU.

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar, bundan 15 gün önce N11 üzerinden 2 adet 320 GB HDD aldım,
Tam model: Western Digital AV-GP WD3200AVVS 320 GB HDD

Ürünün bir tanesini taktığımda çıt çıt çıt ses vermeye başladı ve bilgisayar görmedi daha sonra diğerini taktım herhangi bir çıt sesi yok ancak yine bilgisayar HDD'yi görmüyor.

Adsız.jpg

2 Ayrı sıkıntı gibi görünüyor çözebileceğim bir şey mi size sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
500 GB altında olan HDD'ler bildiğim kadarı ile artık üretilmiyor. Hali hazırda satılanlar ya eski üretim ya yenilenmiş ya da ikinci el.

500 GB altında olan HDD'ler bildiğim kadarı ile artık üretilmiyor. Hali hazırda satılanlar ya eski üretim ya yenilenmiş ya da ikinci el.

Tamam, bilgilendirme için teşekkürler. Şimdi çözümü olan biri söyleyebilir mi? Bende aynı konudan sıkıntı çekiyorum ve çözüm bulamadım. Zaten aynı başlık halihazırda var ve bu yüzden konu oluşturmak yerine mevcut olan konu üzerinden yürümek istedim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Tamam, bilgilendirme için teşekkürler. Şimdi çözümü olan biri söyleyebilir mi? Bende aynı konudan sıkıntı çekiyorum ve çözüm bulamadım. Zaten aynı başlık halihazırda var ve bu yüzden konu oluşturmak yerine mevcut olan konu üzerinden yürümek istedim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

BIOS'tan IDE olarak gösterdim o şekilde çalıştı hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı