Sıfır XFX RX 6700 XT ne kadar eder?

pagan

Decapat
Daha fazla  
Linkteki sistemi aldım, muhtemelen kart demonte şekilde kutusunda gelecek, ben bunu kutusunu açmadan ne kadara satabilirim? Akakçe'deki en ucuz RX 6700 XT modeli bu ve fiyatı 8000 TL.

Linkteki sistemi aldım, muhtemelen kart demonte şekilde kutusunda gelecek, ben bunu kutusunu açmadan ne kadara satabilirim? Akakçe'deki en ucuz RX 6700 XT modeli bu ve fiyatı 8000 TL.

Hocam ne yazık ki açılıp kontrolü yapılıp geliyor isterseniz siparişiniz isleme alınmadıysa iletişime geçip açılmadan gönderin deyin. Bir de aklınızda bulunsun işleme aldıktan sonra iptal dahi etmiyorlar kutusu açıldı diyerek zor durumda bırakıyorlar.

Hocam ne yazık ki açılıp kontrolü yapılıp geliyor isterseniz siparişiniz isleme alınmadıysa iletişime geçip açılmadan gönderin deyin. Bir de aklınızda bulunsun işleme aldıktan sonra iptal dahi etmiyorlar kutusu açıldı diyerek zor durumda bırakıyorlar.
Hocam aslında bana fark etmez, elimde başka bir kart var şuan ikisini de satıp RX 6800'e geçmeyi düşünüyordum, ama bunu güzel fiyattan satamazsam bunu da kullanabilirim. Kargoda şuan sipariş.

iptal dahi etmiyorlar kutusu açıldı diyerek zor durumda bırakıyorlar.
Sanırım bu hazır sistem satan çoğu yerde var, daha önce Gaming Gen'den iptal talebim olmuştu beni de hiçbir mesajımı mailimi görmediler en son arayınca iptal ettirebildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı