Sıfırdan 4 ayda TYT için öneri

Hocam orası öylede elektronik teknolojisi okumak istiyorum ama dersleri geçebilir miyim bilmiyorum? Bilgisayar mühendisi sen yapamazsın diyor.

Yaparsın yaparsın. Dinleme kimseyi.

Anti depresan ilaçlarından kafa gitmiş hocam :D yanlış yazmışım.
Bilgisayar mühendisi kuzenim sen kazansan bile elektronik derslerini geçemezsin demişti.

@Travis_Bickle

Neden geçemiyormuşsun? Onun senden ne üstünlüğü varmış ki anlamadım. Dinleme kimseyi o bölümü istiyorsan git. O lafi için giderdim ben olsam ve o lafı duyduğum için ondan daha iyi puanla mezun olmaya çalışırdım. Tabii o zamanda senin senen de kolaydı senini üni kolaydı falan der ama olsun.

Neden geçemiyormuşsun? Onun senden ne üstünlüğü varmış ki anlamadım. Dinleme kimseyi o bölümü istiyorsan git. O lafi için giderdim ben olsam ve o lafı duyduğum için ondan daha iyi puanla mezun olmaya çalışırdım. Tabii o zamanda senin senen de kolaydı senini üniversite kolaydı falan der ama olsun.

Hocam DGS ile mühendisliğe geçtiğin zaman 4 yıllık bölümü 10 yılda bitirirsin vs diyor öyle... DGS ile elektrik-elektronik mühendisliği daha kolay PC mühendisliğine kıyasla.

@Travis_Bickle

Hocam DGS ile mühendisliğe geçtiğin zaman 4 yıllık bölümü 10 yılda bitirirsin vs diyor öyle... DGS ile elektrik-elektronik mühendisliği daha kolay PC mühendisliğine kıyasla.

@Travis_Bickle

Takılmayın başkalarının sözlerine. Her bölüm zor. Sen hangisini istiyorsan ona git.

Yeni konular

Geri
Yukarı