Sıfırdan İngilizce Öğrenmek

Sarum4n

Yoctopat
Merhaba arkadaşlar, İngilizce sıfırdan öğrenmek istiyorum yani hiç bilmiyormuş gibi en baştan. Alacağım bu kitaplar nasıl? Sıfırdan başlamak için iyi mi?
Not: ilk kitapla başlıyacağım video önermeyin

Son düzenleme:
Video önermeyinden kasıt oynatma listesi olur ya uzun. Ondan önermeyin diye anladım.
O yüzden paylaşacağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu video da güzel taktikler veriyor kadın.

Video önermeyinden kasıt oynatma listesi olur ya uzun. Ondan önermeyin diye anladım.
O yüzden paylaşacağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Şu video da güzel taktikler veriyor kadın.

Teşekkür ederim dostum izleyeceğim birazdan son olarak şu kitabın yorumlarına bakar mısın sence iyi mi? Başlangıç için

Teşekkür ederim dostum izleyeceğim birazdan son olarak şu kitabın yorumlarına bakar mısın sence iyi mi? Başlangıç için
Yorumları fena değil. Sıfırdan alıyor ama sadece A1 var. Yani çok da bir şey beklemeyin. Ama yorumlar kötü değil. Beğenmeyenler de var ama 2-3 yıldız veren yok. Sadece pahalı. Bence bunu bitirdikten sonra internet üzerinden devam etmeye çalışın. Yok olmazsa kitaptan gidilir de pahalı diye diyorum.
Bir sürü kaynak, uygulama var.

Yorumları fena değil. Sıfırdan alıyor ama sadece A1 var. Yani çok da bir şey beklemeyin. Ama yorumlar kötü değil. Beğenmeyenler de var ama 2-3 yıldız veren yok. Sadece pahalı. Bence bunu bitirdikten sonra internet üzerinden devam etmeye çalışın. Yok olmazsa kitaptan gidilir de pahalı diye diyorum.
Bir sürü kaynak, uygulama var.

Hocam planım şu tavsiyeniz önemli şimdi bunu 2. kitabı var oda A2 seviyesine çıkarıyor onu da bitirdikten sonra Haluk Tatar İngilizce videosundan başlayacağım üstünden öyle gececeğim nasıl sizce mantıklı mı dediğim şeyler linki
2.kitap:Fono Yayınları Kendi Kendine Ingilizce Ilk Adım 2 (Seslendirmeli) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Haluk Tatar video:

Hocam planım şu tavsiyeniz önemli şimdi bunu 2. kitabı var oda A2 seviyesine çıkarıyor onu da bitirdikten sonra Haluk Tatar İngilizce videosundan başlayacağım üstünden öyle gececeğim nasıl sizce mantıklı mı dediğim şeyler linki?
2.kitap:Fono Yayınları Kendi Kendine Ingilizce Ilk Adım 2 (Seslendirmeli) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Haluk Tatar video:
Değerlendirmelerde yorum yok ama yıldızı yüksek. Diğeri gibi fazla satmamış. İnsanlar saldı herhalde.
Neyse, iyidir muhtemelen ama bunları doğru düzgün bir şekilde bitirdikten sonra Haluk Tatar'ın eğitim setine gerek kalmaz. Haluk Tatar'ın seti hangi seviyeye kadar bilmiyorum. A2'den sonrası da varsa o kısımdan devam edebilirsiniz.
Tabii kitapları bitirdikten sonra eğitim setini tekrar amaçlı, üstünden geçmek amaçlı izlerim diyorsanız sorun yok. Tekrar etmiş olursunuz. Şimdi yeniden okudum yazdığınızı. Üstünden geçerim demişsiniz.
Ama biraz uzun sürer gibi geliyor bana ama sorun yok. Daha sağlam oturur o zaman muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı