Sıfırdan nasıl CapCut öğrenebilirim?

İşletim sistemi
iOS

Aureliuss

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben CapCut'dan profesyonel bir şekilde edit yapmayı öğrenmek istiyorum nasıl bir şekilde başlamalıyım, hangi eğitimleri izlemeliyim vs yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.

CapCut basit bir video düzenleme ve kesme programı. Profesyonel işlerle uğraşmak istiyorsanız Premiere Pro gibi yazılımlara yönelin.

Kurcalayarak öğrenmek en güzel yöntem. Farklı şeyler yapmayı deneyebilirsiniz. Ancak işi ilerletmek istiyorsanız temelleri CapCut üzerinden kavradıktan sonra Adobe Premiere üzerinden devam edin.

Bilgisayarım olmadığı için başka şansım kalmıyor kanka :(
Ben kurcalaya kurcalaya öğrendim. Şöyle bişey yapmıştım zamanında;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, ben CapCut'dan profesyonel bir şekilde edit yapmayı öğrenmek istiyorum nasıl bir şekilde başlamalıyım, hangi eğitimleri izlemeliyim vs yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.

Ben CapCut'tan tiktoka editler yapıyorum çok profesyonel değilim ama uygulamayı 1 yıldır kullandiğim için çoğu şeyi biliyorum yani yapa yapa öğreniceksin en basit ses ekleme gibi şeylerden başlarsın sonra yazı renkleri ayarlama şeffaf yazma falan tarzı şeyleri öğrenirsin sonra da kendine göre CC yaparsın zaten oradan sonra öğrenilecek bir şey yok.

leoneedits on TikTok bu benim yaptığım basit bir edit CapCut'tan anca bu tarz şeyler yapabiliyorsun tabii daha iyileri de yapilirda ortalaması böyle.

Ben kurcalaya kurcalaya öğrendim. Şöyle bişey yapmıştım zamanında;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
h-hocam siz napmışsınız ya fena bişey bu

Yeni konular

Geri
Yukarı