Sıfırdan Python öğrenme

Efeko09

Picopat
Arkadaşlar en büyük hayalim yazılımcı olmak ve bu hayalimin temellerini şimdiden atmaya karar verdim. Hayalimde bir website kodlamak var. Öğrenmesi en kolay dil olarak Python'a başlamak istiyorum. Her şeyi sıfırdan öğreneceğim. Kursa gitmeyi düşündüm fakat şu an korona şartlarında biraz çekiniyorum. Herhangi bir Online ders veya başka bir kaynak var mı öğrenebileceğim?

Web sitesi için HTML JavaScript vb diller gerekiyor. Sadece web sitesi yapacak iseniz Python ile başlamak pek gerekli değil. Hem Python hem de web sitesi vs kursları satın aldığım bir Udemy hesabım var. İstersen seninle paylaşabilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İngilizceniz iyi ise bunu izleyebilirsiniz. Detaylı bir şekilde anlatıyor, bende buradan öğrenmiştim, ilerde websitesi kodlamak dışında projeler ile de uğraşacaksanız Python’dan sonra C++ öğrenebilirsiniz(aynı kanalda başka diller de var).
Arkadaşlar en büyük hayalim yazılımcı olmak ve bu hayalimin temellerini şimdiden atmaya karar verdim. Hayalimde bir website kodlamak var. Öğrenmesi en kolay dil olarak Python'a başlamak istiyorum. Her şeyi sıfırdan öğreneceğim. Kursa gitmeyi düşündüm fakat şu an korona şartlarında biraz çekiniyorum. Herhangi bir Online ders veya başka bir kaynak var mı öğrenebileceğim?
Burada başlangıç seviye için Python proje fikirleri var.

BTK akademinin kendi kursları var bir website yazabilmek için yeterince kaynağa sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı