Sıfırdan tüm dersler için kitap önerisi

Temeliniz yoksa geometrinin ilacı ya da birey a alın.

Aldigim ayni kitabin geometrilisi olani alsam olur mu?

Dediginiz kitaplarin soru çözümü veya canli olarak anlatan hocasi olup olmadigini bilmedigimden.

Matematik geometri temeli ve matematik temeli yok.

Birey a yayınlarının soru çözümü mevcut. Geometrinin ilacı acil yayınları onun da mevcut. Geometrinin ilacını alın.

Tamam ilaci alacagim. Peki, ne zaman baslayayim? Alistirmalarla matematik 1 bitince mi?

Tamam ilaci alacagim. Peki, ne zaman baslayayim? Alistirmalarla matematik 1 bitince mi?
Hocam geometri çıkıyor mu sınavınızda bilmiyorum tyt i,in matematik geometri fen için beraber götürmeniz gerek. Plan program önemli örnek veriyorum sallıyorum yani bugün 1 saat üslü sayılar 1 saat üçgende açı 1 saat cümle türleri çalışacağım gibi plan yapmanız lazım illa saat olacak değil konu konu da yapabilirsiniz.

Hocam geometri çıkıyor mu sınavınızda bilmiyorum TYT'i, in matematik geometri fen için beraber götürmeniz gerek. Plan program önemli örnek veriyorum sallıyorum yani bugün 1 saat üslü sayılar 1 saat üçgende açı 1 saat cümle türleri çalışacağım gibi plan yapmanız lazım illa saat olacak değil konu konu da yapabilirsiniz.

Tamam cikarsa ben yazarim eger TYT ve AYT harici acik lise sinavinda cikmiyorsa bence arka plana alinabilir ama cikiyor diye hatirliyorum ben cisim soruyordu yani.

Bir de buna cevap verebilir misiniz not etmek ve tekrar etmek ile alakali?

Ornegin kac soru ortalama olarak tekrar etmek icin yeterli olacaktir?

Mesela bu tarz bilgileri not etmek mi?

Screenshot_2024-05-14-18-16-57-796_com.google.android.youtube.jpg

Tamam cikarsa ben yazarim eger TYT ve AYT harici acik lise sinavinda cikmiyorsa bence arka plana alinabilir ama cikiyor diye hatirliyorum ben cisim soruyordu yani.

Bir de buna cevap verebilir misiniz not etmek ve tekrar etmek ile alakali?

Ornegin kac soru ortalama olarak tekrar etmek icin yeterli olacaktir?

Mesela bu tarz bilgileri not etmek mi?

Eki Görüntüle 2195488
Hocam videodaki gibi konuyu dinleyin kavrayın sonra kaynaktan kendiniz çözün videoyu dikkatle izleyip iyi kavrayın ama. Zaten her konu birbirini içeriyor bir süre sonra unutmayacaksınız kuralları.

Hocam videodaki gibi konuyu dinleyin kavrayın sonra kaynaktan kendiniz çözün videoyu dikkatle izleyip iyi kavrayın ama. Zaten her konu birbirini içeriyor bir süre sonra unutmayacaksınız kuralları.

Tekrar ederken tekrardan soru mu cozeyim yoksa videoyu tekrar mi izleyeyim veya o tarz kurallari not edip onu tekrar edip soru mu cozeyim? Mesela 1 sayfa yeterli midir yoksa az midir tekrar icin 11 soru? Bunlar personal ama kendimi daha kesfedemedim.

Hocam tekrar için özel kuralları not edin unutunca bakarsınız. Örnek veriyorum test kitabınızda mutlak değer ile ilgili 5 test var konuyu iyice dinleyip kavradıktan sonra açın 5 testi de çözün doğru yanlışlarınıza bakın video çözümünden izleyin.

Günlük 2 test problem 2 test paragraf çözün aksatmayın bunları. Paragrafı diğer derslere başlamadan önce çözmenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı