Sıfırdan TYT - AYT Matematik için çalışma önerisi

Acer Fedaisi

Picopat
Herkese iyi günler, YKS için hazırlanıyorum lisede duzgun eğitim görmedim çoğunu unuttum açıktan okuyorum zaten neyse temelim biraz var ama yine de EBOB EKOK rasyonel üslü sayılar ve köklü ifadelere çalışmayı düşünüyorum amaç temelimi tekrar sağlamlaştırmak sonrası ise TYT temel kavramlara kampa başlayıp ders kampını ve TYT matematiği bitirmeyi hedefliyorum önerdiğiniz program vb var mı? Ya da benim gibi sıfırdan çalışıp istediği bölümü kazanan cidden ihtiyacım var yönlendirilmeye şimdiden teşekkürler.

Herkese iyi günler, YKS için hazırlanıyorum lisede duzgun eğitim görmedim çoğunu unuttum açıktan okuyorum zaten neyse temelim biraz var ama yine de EBOB EKOK rasyonel üslü sayılar ve köklü ifadelere çalışmayı düşünüyorum amaç temelimi tekrar sağlamlaştırmak sonrası ise TYT temel kavramlara kampa başlayıp ders kampını ve TYT matematiği bitirmeyi hedefliyorum önerdiğiniz program vb var mı? Ya da benim gibi sıfırdan çalışıp istediği bölümü kazanan cidden ihtiyacım var yönlendirilmeye şimdiden teşekkürler.

Alıştırmalarla matematik al ama sabır gerektiriyor keşke matematik yeryüzünden silinseydi.

Kanka nasıl devam ettin ben harflerle işlemlerde donup kaldım sinir krizi keçirdim attım kenara kitabı.

1. kitabi bitirmedim kanka ya daha yeni başladım bende. Temel kavramlara başlayım dedim kümeleri gördüm vazgeçtim önce temeli düzeltip kümelere geçip sonra temel kavram TYT kampina başlayacağım.

Kanka nasıl devam ettin ben harflerle işlemlerde donup kaldım sinir krizi keçirdim attım kenara kitabı.

Kanka harflerde işlemleri geç sayılarda a ile b değeri anlatıyor atıyorum a b en yüksek değerleri kaç olmalı tutuyor b en yuksek degeri digerine daha ondan daha azı veriyor bir bakiyorsun baska konuda A'ya en büyüğü vermiş 3 4 gündür bide bas ağrısı çekiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı