Çözüldü Sifirlama ortasinda PC kapatmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zarby

Decapat
Daha fazla  
Kapattiktan sonra PC'yi ac kapa ac kapa iptal edildi. Sonrasinda hep cik ve Windows'a devam et diyordu et diyorum geri PC kapaniyor aciliyor hep oyle oluyor. CMD'den bir şey mi yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Önce bu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonra buİ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kapattiktan sonra PC'yi AC kapa AC kapa iptal edildi. Sonrasinda hep cik ve Windows'a devam et diyordu et diyorum geri PC kapaniyor aciliyor hep oyle oluyor. CMD'den bir şey mi yapacağım?

Sıfırlarken kapatırsan dosyalar zarar görür. Tek çare format.

Ama Windows'tan PC sifirlarken %22'de kaldigi için sinirden kapadim.
Temiz kurulum nasıl yapilir?

Yapmayi bilmiyorum eski Windows duruyor ama acmiyor temiz kurulum nasıl yapacağız?

Hocam diskinizin içinde önemli dosyalarınız duruyor mu? 2 diske ayırdıysanız birini Windows'un kurulu olduğu diski siler temiz kurulum yaparsınız. Elinizde başka bir bilgisayar varsa belleğinize Windows'un hangi sürümünü kullanıyorsanız o sürümün ISO dosyasını belleğe temiz bir şekilde kurun. YouTube'da birçok video var. Bilmiyorsanız çok bulaşmayın derim. Gerçi bu zamanda format bile bakkal tabiri verdiğim bilgisayarcılarda 80 TL'den başlıyor :(

Hocam diskinizin içinde önemli dosyalarınız duruyor mu? 2 diske ayırdıysanız birini Windows'un kurulu olduğu diski siler temiz kurulum yaparsınız. Elinizde başka bir bilgisayar varsa belleğinize Windows'un hangi sürümünü kullanıyorsanız o sürümün ISO dosyasını belleğe temiz bir şekilde kurun. YouTube'da birçok video var. Bilmiyorsanız çok bulaşmayın derim. Gerçi bu zamanda format bile bakkal tabiri verdiğim bilgisayarcılarda 80 TL'den başlıyor :(
diskime kurarim nasil olacak
diskime kurarim nasil olacak
onun icin yt videosu atarmisiniz yada soyleyin

Geri
Yukarı