Şifre girme sonrası siyah ekran

mrbbenkayn

Decapat
Daha fazla  
Başlık kısa olsun diye uzatmadım hiçbir sıkıntı yoktu normalde ekran kartı alalı 1 hafta oluyor onboard devre dışı fakat şifre girme sonrası siyah ekran veriyor sonra düzelip tekrar siyah ekran veriyor ve tekrar düzeliyor her açılışta böyle. RAM kullanmasın diye onboard devre dışı bıraktım açmalı mıyım sizce? Devre dışı bıraktım sıkıntı yoktu fakat Hz i 60'a çektim 59,698 falandan öyle bir rakam DDU ile kaldırdım sürücüleri tekrar kurdum. Güvenli modda. Karıncalanma vardı gitti şimdi de böyle bir sıkıntı var. VGA ekran kartına bağlı. HDMI to VGA var ama ara kablo yeni ve hiçbir sıkıntısı yok. Neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun bir çok çözümü var. Ben 2 çözümde düzeltmiştim. 1. Windows Tuşu + CTRL + Shift + B. 2. Bilgisayarı bir kaç kez açıp kapa yada Güvenli moda geç.

Bu videodan bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu videodan çözmüştüm. Umarım düzelir. :)

Bunun birçok çözümü var. Ben 2 çözümde düzeltmiştim. 1. Windows tuşu + CTRL + Shift + b. 2. bilgisayarı birkaç kez açıp kapa ya da güvenli moda geç.

Bu videodan bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu videodan çözmüştüm. Umarım düzelir. :)

Bende siyah ekran geliyor şifre yerinde ama geçiyor. Ve görüntü geliyor.

Üzgünüm bunun hakkında bir şey bilmiyorum çözüm sıfırlamak gibi :(

Sıfırladım zaten :D ama sadece 1 saniyelik veriyor HDMI to VGA da bir sıkıntı olabilir mi? Dalgalanma vardı Hz ve çözünürlük değiştirince oldu her şey :( DDU ile kaldırdım tekrar kurdum sıfırladım peki aygıt yöneticisiden monitör devre dışı bırakırsam olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı