Şifre Yanlış Girildiğinde Foto Çekme

NirvanA1

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Okula giden kurbanlık koyunlardan(LİSE)
Böyle bir program var mı? Var yani araştırdım ama işe yarar bulamadım. Telefon JB'li değil ve olmayacak.

Şöyle diyelim: Birisi telefonunuza erişiyor ve şifreyi deniyor. O sırada ön kamerayla foto çekecek.

İsmini bilmiyorum ama belirlenen süre aralıkları ile hiç belli olmadan fotoğraf çektiren program vardı. Arkadaşımın Wave II telefonunda vardı. Ama sanırım sen daha farklı bir şey istiyorsun. Telefonunu ele geçirmek isteyen birileri mi var? :)

Apple Store bu tip erişimlere izin veren programları bünyesine almıyor. Ancak bahsettiğin programın birebir aynısını Jailbreak kurduğum zaman bulmuştum. Şifreyi her hatalı girdiğinde ön kameradan fotoğraf çekip daha önceden belirlediğin mail adresine fotoğrafı gönderiyor. Arkadaşlarımın bayağı eğlenceli fotoğrafları elime geçmişti, güzel bir deneyimdi :). Ancak dediğim gibi Apple Store bu tür programlara izin vermiyor, Jailbreak'siz bu tür bir programı bulman imkansıza yakın.

Sorunu anlamışsınız :). JailBreak öneriyor musunuz ? Yanlış anlamayın, Android Engineer kuzen bana önermiyor.

Cihazınız jailbreak'lı ise bigboss reposundan iCaughtU Pro iOS7 Uyumlu.
Fake mode'yi seçtiğinizde herhangi bir parola girilirdiğinde telefon açılır ancak hiç bir uygulamaya erişim sağlayamaz ana ekranda dolaşır bu arada telefon fotoğraf çekip mailinize bu fotoğrafı gönderir ve fotoğrafın çekildiği konumuda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı