Şifrelediğim dosyanın şifresini açamıyorum

merdo200tr

Hectopat
Arkadaşlar Windows 10 da 60 GB'lik bir klasörümü şifreledim. Şifrelememin hemen ardından onu D sürücüsündeki local dosyalarının olduğu yere taşıdım. Taşımam birkaç saniye bile sürmeyip ardından girmeye çalıştığımda ise sürekli hata vermeye başladı. Özelliklerden şifreyi kaldırmaya çalıştığımda da kaldıramıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• sssss.PNG
    sssss.PNG
    56,4 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleyen: Moderatör:
60 gb dosyayı C den D ye taşımanız birkaç saniye aldıysa orada bir anormallik var demektir, C'den mi D'ye taşıdınız?

Winrar dan başka şifreleme programı kullanmayın illa ki bir problemi çıkıyor.

60 gb dosyayı C den D ye taşımanız birkaç saniye aldıysa orada bir anormallik var demektir, C'den mi D'ye taşıdınız?
C den d ye değil. D deki bir klasöre d nin ana dizininden taşıdı. Sonra böyle oldu. Açamıyorum bir türlü üstelik silemiyorumda.
Geçmiş olsun. Pek kurtarılacak gibi durmuyor. Birkaç saniye sürdüyse muhtemelen kopyalamamıştır.
D den d ye attı birkaç saniyede. Dosyalar normal duruyor ama açamıyorum klasörü onu soruyorum acaba nasıl açabilirim bilgisi olan varmı.

C den d ye değil. D deki bir klasöre d nin ana dizininden taşıdı. Sonra böyle oldu. Açamıyorum bir türlü üstelik silemiyorumda.

D den d ye attı birkaç saniyede. Dosyalar normal duruyor ama açamıyorum klasörü onu soruyorum acaba nasıl açabilirim bilgisi olan varmı.
Aynı diskte konum değiştirmesi için birkaç saniye yeterli, haritadaki yerini değiştiriyor sadece. Öncelikle hangi programla şifrelediniz? eski yerine taşıyıp açmayı denediniz mi? Winrar ile şifrelediyseniz winrar'ın başka bir sürümünü kullanarak açmayı denediniz mi?

Aynı diskte konum değiştirmesi için birkaç saniye yeterli, haritadaki yerini değiştiriyor sadece. Öncelikle hangi programla şifrelediniz? eski yerine taşıyıp açmayı denediniz mi? Winrar ile şifrelediyseniz winrar'ın başka bir sürümünü kullanarak açmayı denediniz mi?
Windowsun şifreleme sistemiyle şifreledim. Eski yerine taşımama asla izin vermiyor. Sağ tıklayıp şifreyi kaldırmaya çalıştığımda ise resimdeki hatayı veriyor.
Bu linkteki yöntemle şifreledim arkadaşlar; https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4026312/windows-10-how-to-encrypt-a-file .
Kimse çözüm yolu bilmiyor mu gerçekten arkadaşlar ?

Dosya Ekleri

• sssss2.PNG
    sssss2.PNG
    60 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı