Çözüldü Şifreniz, Google'dan kaynaklanmayan bir veri ihlali nedeniyle açığa çıktı hatası nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dleifteH

Centipat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Telefonu elime alır almaz böyle bir şeyle karşılaştım, şifremi değiştirmek zorunda kaldım. Ekstradan güvenliği arttırmak amacıyla iki aşamalı doğrulamayı açtım ne olur ne olmaz diye. Böyle bir şey nasıl olmuş olabilir? Şifrenin açığa çıktığı saatte uyuyordum bu arada, bana da haliyle sürpriz oldu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230813-201730~2.png
    Screenshot_20230813-201730~2.png
    21,5 KB · Görüntüleme: 77
Çözüm
Bu e-posta ile üye olduğunuz sitelerden birisi patlatılmış demek. Şifrenizi değiştirdiyseniz sorun yok.
Telefonu elime alır almaz böyle bir şeyle karşılaştım, şifremi değiştirmek zorunda kaldım. Ekstradan güvenliği arttırmak amacıyla iki aşamalı doğrulamayı açtım ne olur ne olmaz diye. Böyle bir şey nasıl olmuş olabilir? Şifrenin açığa çıktığı saatte uyuyordum bu arada, bana da haliyle sürpriz oldu.

Alınması gereken önlemleri almışsınız hocam.

Cr4ftrise veri sızıntısı diye bir konu açmıştım hocam onu inceleyebilirsiniz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı