Şifresi değiştirilen Epic Games hesabında sıkıntı olur mu?

Adamın hesabını çalmışsınız hocam, bize niye ve neyi soruyorsunuz?
Çalmak mı? İyi okumuyorsunuz sanırım. Arkadaşın fazladan bir hesabı varmış, tamamen kendi rızasıyla bende var verebilirim demiş ve vermiş. Sorun nedir? Ben de ilk başta birkaç farklı hesaptan almıştım. Şimdi GTA 5'in ücretsiz olduğu zaman kaçıran arkadaşlarıma veriyorum.

Son düzenleme:
Çalmak mı? İyi okumuyorsunuz sanırım. Arkadaşın fazladan bir hesabı varmış, tamamen kendi rızasıyla bende var verebilirim demiş ve vermiş. Sorun nedir? Ben de ilk başta birkaç farklı hesaptan almıştım. Şimdi GTA 5'in ücretsiz olduğu zaman kaçıran arkadaşlarıma veriyorum.
:D . Adam al hesabımdan oyna demiş. Hesabın şifresini değiştir dememiş. İyi okumaktan mı bahsetmiştiniz?

:D . Adam al hesabımdan oyna demiş. Hesabın şifresini değiştir dememiş. İyi okumaktan mı bahsetmiştiniz?

Hesabımı al oyna demedi Google hesabı ve Epic Games hesabını verdi ve şifresini değiştirdiğimi falan her şeyi biliyor ben bir şey çalmadım.

Adamın fazladan hesabı varmış Google hesabınıda kullanıyormuş zaten bana verdi bir şey çalmak falan yok. Haberiniz olsun açıkça belirtmişim konudada.

Yeni konular

Geri
Yukarı